WbInsight

KBSL · 1. Hafta · 2019-2020 · 12 Ekim 2019 00:00

Samsun Canik Belediye logosu
Samsun Canik Belediye

44 - 93

Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol logosu
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol

Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol ilk çeyreği 26-12 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Samsun Canik Belediye12158944
Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol2624222193
Dört Faktör
Samsun Canik BelediyeKategoriBüyükşehir Belediyesi Adana Basketbol
Tempo
78.3
sezon ort. 73.8
Tempo
78.3
sezon ort. 80.0
Hücum
58.6
sezon ort. 76.0
100 hücumda sayı
113.9
sezon ort. 105.4
32.1%
sezon ort. 38.2%
eFG%
49.4%
sezon ort. 50.2%
30.2%
sezon ort. 17.2%
Top kaybı oranı
11.6%
sezon ort. 13.9%
23.4%
sezon ort. 20.0%
Hücum ribaundu %
44.0%
sezon ort. 27.3%
30.2%
sezon ort. 19.3%
Serbest atış oranı
6.7%
sezon ort. 24.9%
45.3%
sezon ort. 37.5%
Üçlük payı
38.2%
sezon ort. 36.6%
Savunma
113.9
sezon ort. 121.0
100 savunmada yenen sayı
58.6
sezon ort. 108.6
49.4%
sezon ort. 56.1%
Rakip eFG%
32.1%
sezon ort. 50.0%
11.6%
sezon ort. 12.1%
Zorlanan top kaybı
30.2%
sezon ort. 13.0%
44.0%
sezon ort. 35.2%
Rakip hücum ribaundu %
23.4%
sezon ort. 30.2%
6.7%
sezon ort. 18.6%
Rakip serbest atış oranı
30.2%
sezon ort. 24.5%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

  • Melis Uçar Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol · 20 dk+12.7 PIR
  • Sevgi Tonguç Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol · 25 dk+11.8 PIR
  • Nihan Dabakoğlu Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol · 27 dk+10.3 PIR
  • Alexis Sade Prince Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol · 21 dk+9.6 PIR

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.