KBSL · 1. Hafta · 2019-2020 · 12 Ekim 2019 00:00

100 - 101
UZ
Maç normal süreyi 84-84 berabere tamamladı; Birevim Elazığ İl Özel İdare uzatmada 17-16 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 20 | 14 | 21 | 29 | 16 | 100 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 23 | 20 | 17 | 24 | 17 | 101 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Birevim Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| Tempo | ||
85.8 sezon ort. 77.1 | Tempo | 85.8 sezon ort. 75.3 |
| Hücum | ||
115.5 sezon ort. 102.5 | 100 hücumda sayı | 118.8 sezon ort. 103.9 |
58.6% sezon ort. 47.6% | eFG% | 56.4% sezon ort. 50.7% |
16.2% sezon ort. 13.5% | Top kaybı oranı | 14.7% sezon ort. 15.7% |
31.6% sezon ort. 31.7% | Hücum ribaundu % | 27.8% sezon ort. 28.6% |
19.7% sezon ort. 20.2% | Serbest atış oranı | 35.7% sezon ort. 20.1% |
28.9% sezon ort. 29.7% | Üçlük payı | 34.3% sezon ort. 36.9% |
| Savunma | ||
118.8 sezon ort. 100.0 | 100 savunmada yenen sayı | 115.5 sezon ort. 104.4 |
56.4% sezon ort. 48.3% | Rakip eFG% | 58.6% sezon ort. 50.6% |
14.7% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 16.2% sezon ort. 13.9% |
27.8% sezon ort. 25.4% | Rakip hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 22.3% |
35.7% sezon ort. 25.2% | Rakip serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 30.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 40 dk+16.4 PIR
- Riquna Uneik Williams Birevim Elazığ İl Özel İdare · 31 dk+13.9 PIR
- Melek Selçok İzmit Belediyespor · 21 dk+8.8 PIR
- Ezgi Manlacı İzmit Belediyespor · 29 dk+8.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sasa Cado İzmit Belediyespor · 43 dk−9.5 PIR
- Kia Niema Vaughn Birevim Elazığ İl Özel İdare · 43 dk−8.0 PIR
- Monika Grigalauskyte İzmit Belediyespor · 42 dk−6.3 PIR
- Miray Şahin Birevim Elazığ İl Özel İdare · 22 dk−3.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 86.6 | 85.8 | 115.5 | 58.6% | 16.2% | 31.6% | 19.7% | 118.8 | 56.4% | 14.7% | 72.2% | 35.7% | -3.4 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 85.0 | 85.8 | 118.8 | 56.4% | 14.7% | 27.8% | 35.7% | 115.5 | 58.6% | 16.2% | 68.4% | 19.7% | +3.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Birevim Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| 39/76 (%51.3) | Saha İçi Şut | 33/70 (%47.1) |
| 28/54 (%51.9) | 2 Sayı | 20/46 (%43.5) |
| 11/22 (%50.0) | 3 Sayı | 13/24 (%54.2) |
| 11/15 (%73.3) | Serbest Atış | 22/25 (%88.0) |
| 38 | Ribaund | 36 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 23 | Asist | 21 |
| 7 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 3 |
| 16 | Top Kaybı | 14 |
| 23 | Faul | 20 |
| 113 | Verimlilik (PIR) | 114 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 11.10.2019İzmit Belediyespor 100-101 Birevim Elazığ İl Özel İdare
- 10.01.2020Birevim Elazığ İl Özel İdare 69-87 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.