WbInsight

KBSL · 1. Hafta · 2019-2020 · 13 Ekim 2019 00:00

89 - 64

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

Galatasaray 3. çeyreği 22-8 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray2522222089
Çankaya Üniversitesi232381064
Dört Faktör
GalatasarayKategoriÇankaya Üniversitesi
Tempo
81.5
sezon ort. 75.1
Tempo
81.5
sezon ort. 69.0
Hücum
108.3
sezon ort. 109.2
100 hücumda sayı
79.2
sezon ort. 105.5
51.3%
sezon ort. 53.4%
eFG%
42.4%
sezon ort. 51.0%
12.7%
sezon ort. 14.9%
Top kaybı oranı
24.5%
sezon ort. 15.5%
28.6%
sezon ort. 27.9%
Hücum ribaundu %
30.2%
sezon ort. 28.5%
18.4%
sezon ort. 21.3%
Serbest atış oranı
16.7%
sezon ort. 23.8%
35.5%
sezon ort. 32.7%
Üçlük payı
34.8%
sezon ort. 43.3%
Savunma
79.2
sezon ort. 94.6
100 savunmada yenen sayı
108.3
sezon ort. 95.3
42.4%
sezon ort. 47.1%
Rakip eFG%
51.3%
sezon ort. 43.8%
24.5%
sezon ort. 17.3%
Zorlanan top kaybı
12.7%
sezon ort. 11.9%
30.2%
sezon ort. 28.1%
Rakip hücum ribaundu %
28.6%
sezon ort. 25.3%
16.7%
sezon ort. 21.3%
Rakip serbest atış oranı
18.4%
sezon ort. 21.7%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.