KBSL · 1. Hafta · 2018-2019 · 14 Ekim 2018 00:00

74 - 50

Canik BLD. 2. çeyreği 25-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik BLD. | 17 | 25 | 14 | 18 | 74 |
| Kırçiçeği Bodrum | 12 | 9 | 17 | 12 | 50 |
| Canik BLD. | Kategori | Kırçiçeği Bodrum |
|---|---|---|
| Tempo | ||
66.8 sezon ort. 81.1 | Tempo | 66.8 sezon ort. 76.1 |
| Hücum | ||
108.3 sezon ort. 84.9 | 100 hücumda sayı | 76.6 sezon ort. 74.1 |
41.0% sezon ort. 42.6% | eFG% | 36.0% sezon ort. 39.2% |
6.9% sezon ort. 18.2% | Top kaybı oranı | 19.4% sezon ort. 25.4% |
39.1% sezon ort. 25.3% | Hücum ribaundu % | 29.3% sezon ort. 25.8% |
26.4% sezon ort. 17.1% | Serbest atış oranı | 21.1% sezon ort. 26.4% |
26.4% sezon ort. 39.3% | Üçlük payı | 24.6% sezon ort. 24.9% |
| Savunma | ||
76.6 sezon ort. 118.2 | 100 savunmada yenen sayı | 108.3 sezon ort. 120.1 |
36.0% sezon ort. 54.7% | Rakip eFG% | 41.0% sezon ort. 55.2% |
19.4% sezon ort. 12.6% | Zorlanan top kaybı | 6.9% sezon ort. 11.8% |
29.3% sezon ort. 36.2% | Rakip hücum ribaundu % | 39.1% sezon ort. 35.5% |
21.1% sezon ort. 16.5% | Rakip serbest atış oranı | 26.4% sezon ort. 21.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nicole Elaine Romeo Canik BLD. · 25 dk+16.3 PIR
- Candide Öztürk Canik BLD. · 13 dk+7.6 PIR
- Deniz Eskici Kırçiçeği Bodrum · 31 dk+7.5 PIR
- Begüm Taşkın Kırçiçeği Bodrum · 25 dk+6.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ciara Monet Andrews Kırçiçeği Bodrum · 29 dk−7.9 PIR
- Melisa Can Canik BLD. · 30 dk−7.3 PIR
- Sequoia Antrice Holmes Canik BLD. · 27 dk−5.6 PIR
- Aycan Birgül Aktaş Kırçiçeği Bodrum · 14 dk−4.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik BLD. | 68.4 | 66.8 | 108.3 | 41.0% | 6.9% | 39.1% | 26.4% | 76.6 | 36.0% | 19.4% | 70.7% | 21.1% | +31.7 |
| Kırçiçeği Bodrum | 65.3 | 66.8 | 76.6 | 36.0% | 19.4% | 29.3% | 21.1% | 108.3 | 41.0% | 6.9% | 60.9% | 26.4% | -31.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik BLD. | Kategori | Kırçiçeği Bodrum |
|---|---|---|
| 26/72 (%36.1) | Saha İçi Şut | 18/57 (%31.6) |
| 19/53 (%35.8) | 2 Sayı | 13/43 (%30.2) |
| 7/19 (%36.8) | 3 Sayı | 5/14 (%35.7) |
| 15/19 (%78.9) | Serbest Atış | 9/12 (%75.0) |
| 47 | Ribaund | 40 |
| 18 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 16 | Asist | 11 |
| 7 | Top Çalma | 2 |
| 5 | Blok | 1 |
| 6 | Top Kaybı | 15 |
| 14 | Faul | 18 |
| 93 | Verimlilik (PIR) | 47 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 13.10.2018Canik BLD. 74-50 Kırçiçeği Bodrum
- 11.01.2019Kırçiçeği Bodrum 73-77 Canik BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.