KBSL · 1. Hafta · 2024-2025 · 29 Eylül 2024 00:00
Danilos Pizza maçı 12 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Melikgazi Kayseri Basketbol | 18 | 18 | 16 | 19 | 71 |
| Danilos Pizza | 22 | 25 | 21 | 15 | 83 |
| Melikgazi Kayseri Basketbol | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.9 sezon ort. 73.8 | Tempo | 74.9 sezon ort. 76.2 |
| Hücum | ||
94.6 sezon ort. 102.5 | 100 hücumda sayı | 111.1 sezon ort. 99.0 |
42.9% sezon ort. 49.8% | eFG% | 59.6% sezon ort. 47.3% |
10.5% sezon ort. 15.4% | Top kaybı oranı | 21.3% sezon ort. 16.7% |
23.4% sezon ort. 29.0% | Hücum ribaundu % | 29.4% sezon ort. 30.7% |
22.9% sezon ort. 24.3% | Serbest atış oranı | 38.6% sezon ort. 27.7% |
32.9% sezon ort. 31.8% | Üçlük payı | 36.8% sezon ort. 33.7% |
| Savunma | ||
111.1 sezon ort. 105.8 | 100 savunmada yenen sayı | 94.6 sezon ort. 107.8 |
59.6% sezon ort. 52.3% | Rakip eFG% | 42.9% sezon ort. 50.4% |
21.3% sezon ort. 17.0% | Zorlanan top kaybı | 10.5% sezon ort. 13.5% |
29.4% sezon ort. 29.6% | Rakip hücum ribaundu % | 23.4% sezon ort. 31.7% |
38.6% sezon ort. 26.1% | Rakip serbest atış oranı | 22.9% sezon ort. 23.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Beatrice Mompremier Danilos Pizza · 33 dk+19.7 PIR
- Kübra Erat Melikgazi Kayseri Basketbol · 29 dk+6.3 PIR
- Yağmur Bul Danilos Pizza · 17 dk+4.9 PIR
- Deniz Aygül Danilos Pizza · 17 dk+4.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Destanni Mone Henderson Danilos Pizza · 38 dk−10.2 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz Melikgazi Kayseri Basketbol · 21 dk−7.5 PIR
- Feray Dalkılıç Melikgazi Kayseri Basketbol · 12 dk−5.5 PIR
- Doğa Adıcan Melikgazi Kayseri Basketbol · 10 dk−3.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Melikgazi Kayseri Basketbol | 75.0 | 74.9 | 94.6 | 42.9% | 10.5% | 23.4% | 22.9% | 111.1 | 59.6% | 21.3% | 70.6% | 38.6% | -16.5 |
| Danilos Pizza | 74.7 | 74.9 | 111.1 | 59.6% | 21.3% | 29.4% | 38.6% | 94.6 | 42.9% | 10.5% | 76.6% | 22.9% | +16.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Melikgazi Kayseri Basketbol | Kategori | Danilos Pizza |
|---|---|---|
| 26/70 (%37.1) | Saha İçi Şut | 29/57 (%50.9) |
| 18/47 (%38.3) | 2 Sayı | 19/36 (%52.8) |
| 8/23 (%34.8) | 3 Sayı | 10/21 (%47.6) |
| 11/16 (%68.8) | Serbest Atış | 15/22 (%68.2) |
| 35 | Ribaund | 46 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 15 | Asist | 26 |
| 7 | Top Çalma | 8 |
| 4 | Blok | 2 |
| 9 | Top Kaybı | 18 |
| 20 | Faul | 13 |
| 145 | Verimlilik (PIR) | 221 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 28.09.2024Melikgazi Kayseri Basketbol 71-83 Danilos Pizza
- 24.12.2024Danilos Pizza 86-77 Melikgazi Kayseri Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

