KBSL · 1. Hafta · 2016-2017 · 22 Ekim 2016 00:00
Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 2. çeyreği 31-15 kazanarak farkı açtı. Girne Üniversitesi ikinci yarıda 34-31 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Girne Üniversitesi | 22 | 15 | 16 | 18 | 71 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 22 | 31 | 20 | 11 | 84 |
| Girne Üniversitesi | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.3 sezon ort. 73.3 | Tempo | 76.3 sezon ort. 75.6 |
| Hücum | ||
93.4 sezon ort. 94.8 | 100 hücumda sayı | 109.8 sezon ort. 89.4 |
43.6% sezon ort. 43.3% | eFG% | 61.3% sezon ort. 43.3% |
15.4% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 24.3% sezon ort. 17.4% |
35.7% sezon ort. 30.1% | Hücum ribaundu % | 34.5% sezon ort. 26.7% |
22.9% sezon ort. 28.7% | Serbest atış oranı | 12.9% sezon ort. 23.0% |
18.6% sezon ort. 23.5% | Üçlük payı | 27.4% sezon ort. 27.5% |
| Savunma | ||
109.8 sezon ort. 103.3 | 100 savunmada yenen sayı | 93.4 sezon ort. 102.6 |
61.3% sezon ort. 50.9% | Rakip eFG% | 43.6% sezon ort. 48.6% |
24.3% sezon ort. 16.7% | Zorlanan top kaybı | 15.4% sezon ort. 15.5% |
34.5% sezon ort. 30.7% | Rakip hücum ribaundu % | 35.7% sezon ort. 33.6% |
12.9% sezon ort. 22.6% | Rakip serbest atış oranı | 22.9% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Marica Gajic Girne Üniversitesi · 36 dk+20.8 PIR
- Aneika Anna Kay Henry Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 26 dk+10.5 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 36 dk+8.1 PIR
- Rachel Lashawn Hollivay Girne Üniversitesi · 32 dk+7.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Williams Girne Üniversitesi · 31 dk−4.8 PIR
- Adrijana Knezevic Girne Üniversitesi · 32 dk−4.4 PIR
- Safiye Simay Köksal Girne Üniversitesi · 23 dk−3.3 PIR
- Harika Gözde Eldaş Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 16 dk−1.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Harika Gözde Eldaş 50. maçına çıktı
- Harika Gözde Eldaş 100 ribaund barajını geçti
- Chatilla van Grinsven 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Girne Üniversitesi | 76.0 | 76.3 | 93.4 | 43.6% | 15.4% | 35.7% | 22.9% | 109.8 | 61.3% | 24.3% | 65.5% | 12.9% | -16.4 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 76.5 | 76.3 | 109.8 | 61.3% | 24.3% | 34.5% | 12.9% | 93.4 | 43.6% | 15.4% | 64.3% | 22.9% | +16.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Girne Üniversitesi | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| 29/70 (%41.4) | Saha İçi Şut | 33/62 (%53.2) |
| 26/57 (%45.6) | 2 Sayı | 23/45 (%51.1) |
| 3/13 (%23.1) | 3 Sayı | 10/17 (%58.8) |
| 10/16 (%62.5) | Serbest Atış | 8/8 (%100.0) |
| 34 | Ribaund | 37 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 21 | Asist | 26 |
| 9 | Top Çalma | 11 |
| 1 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 21 |
| 14 | Faul | 18 |
| 75 | Verimlilik (PIR) | 109 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 21.10.2016Girne Üniversitesi 71-84 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
- 20.01.2017Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 75-60 Girne Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

