KBSL · 1. Hafta · 2015-2016 · 17 Ekim 2015 00:00
Yakın Doğu Üniversitesi 3. çeyreği 21-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Yakın Doğu Üniversitesi | 21 | 24 | 21 | 16 | 82 |
| B.G.D. | 24 | 22 | 11 | 21 | 78 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.8 sezon ort. 76.3 | Tempo | 74.8 sezon ort. 74.1 |
| Hücum | ||
109.7 sezon ort. 94.4 | 100 hücumda sayı | 104.3 sezon ort. 97.2 |
46.9% sezon ort. 45.4% | eFG% | 46.3% sezon ort. 45.8% |
8.3% sezon ort. 16.5% | Top kaybı oranı | 8.5% sezon ort. 14.0% |
25.0% sezon ort. 30.1% | Hücum ribaundu % | 21.6% sezon ort. 27.8% |
44.6% sezon ort. 25.9% | Serbest atış oranı | 29.9% sezon ort. 19.5% |
23.1% sezon ort. 26.8% | Üçlük payı | 22.4% sezon ort. 29.2% |
| Savunma | ||
104.3 sezon ort. 100.4 | 100 savunmada yenen sayı | 109.7 sezon ort. 99.0 |
46.3% sezon ort. 49.2% | Rakip eFG% | 46.9% sezon ort. 47.8% |
8.5% sezon ort. 15.9% | Zorlanan top kaybı | 8.3% sezon ort. 15.9% |
21.6% sezon ort. 24.9% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 28.2% |
29.9% sezon ort. 25.1% | Rakip serbest atış oranı | 44.6% sezon ort. 24.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alyssa Marie Thomas Yakın Doğu Üniversitesi · 38 dk+12.2 PIR
- Marija Rezan B.G.D. · 32 dk+12.1 PIR
- Tiffany Hayes Yakın Doğu Üniversitesi · 36 dk+10.0 PIR
- Özge Özışık B.G.D. · 16 dk+5.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kelsey Bone Yakın Doğu Üniversitesi · 35 dk−9.2 PIR
- Lucie Melek Bouthors Yakın Doğu Üniversitesi · 15 dk−5.0 PIR
- Kübra İmren Sevindik B.G.D. · 26 dk−2.7 PIR
- Lindsey Marcie Harding B.G.D. · 28 dk−1.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Yakın Doğu Üniversitesi | 74.8 | 74.8 | 109.7 | 46.9% | 8.3% | 25.0% | 44.6% | 104.3 | 46.3% | 8.5% | 78.4% | 29.9% | +5.4 |
| B.G.D. | 74.8 | 74.8 | 104.3 | 46.3% | 8.5% | 21.6% | 29.9% | 109.7 | 46.9% | 8.3% | 75.0% | 44.6% | -5.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| 27/65 (%41.5) | Saha İçi Şut | 29/67 (%43.3) |
| 20/50 (%40.0) | 2 Sayı | 25/52 (%48.1) |
| 7/15 (%46.7) | 3 Sayı | 4/15 (%26.7) |
| 21/29 (%72.4) | Serbest Atış | 16/20 (%80.0) |
| 39 | Ribaund | 38 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 13 | Asist | 10 |
| 4 | Top Çalma | 3 |
| 0 | Blok | 5 |
| 7 | Top Kaybı | 7 |
| 19 | Faul | 23 |
| 85 | Verimlilik (PIR) | 85 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 16.10.2015Yakın Doğu Üniversitesi 82-78 B.G.D.
- 08.01.2016B.G.D. 72-62 Yakın Doğu Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

