WbInsight

KBSL · 1. Hafta · 2015-2016 · 17 Ekim 2015 00:00

Orduspor Sportif F.A.Ş. logosu
Orduspor Sportif F.A.Ş.

71 - 79

Galatasaray maçı 8 sayı farkla kazandı. Orduspor Sportif F.A.Ş. ikinci yarıda 34-32 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Orduspor Sportif F.A.Ş.1621201471
Galatasaray2027191379
Dört Faktör
Orduspor Sportif F.A.Ş.KategoriGalatasaray
Tempo
75.0
sezon ort. 79.1
Tempo
75.0
sezon ort. 68.5
Hücum
96.6
sezon ort. 89.3
100 hücumda sayı
103.1
sezon ort. 107.3
48.4%
sezon ort. 44.4%
eFG%
51.6%
sezon ort. 51.9%
20.8%
sezon ort. 17.0%
Top kaybı oranı
18.5%
sezon ort. 14.4%
38.2%
sezon ort. 24.0%
Hücum ribaundu %
29.4%
sezon ort. 28.8%
27.9%
sezon ort. 20.4%
Serbest atış oranı
23.4%
sezon ort. 23.1%
13.1%
sezon ort. 30.2%
Üçlük payı
20.3%
sezon ort. 23.0%
Savunma
103.1
sezon ort. 116.8
100 savunmada yenen sayı
96.6
sezon ort. 91.3
51.6%
sezon ort. 56.1%
Rakip eFG%
48.4%
sezon ort. 45.9%
18.5%
sezon ort. 14.7%
Zorlanan top kaybı
20.8%
sezon ort. 17.9%
29.4%
sezon ort. 39.2%
Rakip hücum ribaundu %
38.2%
sezon ort. 27.6%
23.4%
sezon ort. 13.1%
Rakip serbest atış oranı
27.9%
sezon ort. 20.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.