KBSL · 1. Hafta · 2015-2016 · 17 Ekim 2015 00:00

69 - 76

Samsun Canik Belediye maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Adana Aski | 16 | 16 | 22 | 15 | 69 |
| Samsun Canik Belediye | 18 | 18 | 19 | 21 | 76 |
| Adana Aski | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.5 sezon ort. 75.0 | Tempo | 78.5 sezon ort. 73.7 |
| Hücum | ||
88.1 sezon ort. 97.0 | 100 hücumda sayı | 96.6 sezon ort. 98.1 |
48.4% sezon ort. 45.6% | eFG% | 42.6% sezon ort. 44.4% |
22.9% sezon ort. 16.2% | Top kaybı oranı | 12.4% sezon ort. 13.9% |
25.7% sezon ort. 31.3% | Hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 32.1% |
19.4% sezon ort. 25.5% | Serbest atış oranı | 32.4% sezon ort. 23.0% |
24.2% sezon ort. 32.6% | Üçlük payı | 2.9% sezon ort. 21.7% |
| Savunma | ||
96.6 sezon ort. 102.5 | 100 savunmada yenen sayı | 88.1 sezon ort. 99.4 |
42.6% sezon ort. 49.3% | Rakip eFG% | 48.4% sezon ort. 50.1% |
12.4% sezon ort. 16.6% | Zorlanan top kaybı | 22.9% sezon ort. 18.3% |
25.6% sezon ort. 27.6% | Rakip hücum ribaundu % | 25.7% sezon ort. 30.6% |
32.4% sezon ort. 31.7% | Rakip serbest atış oranı | 19.4% sezon ort. 18.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Natasha Lacy Samsun Canik Belediye · 36 dk+7.5 PIR
- Erika Christina de Souza Adana Aski · 31 dk+5.6 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Samsun Canik Belediye · 9 dk+2.3 PIR
- Burcu Yağan Samsun Canik Belediye · 14 dk+1.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Essence Tiffany Carson Samsun Canik Belediye · 37 dk−8.5 PIR
- Nazlı Bircan Gökdemir Samsun Canik Belediye · 8 dk−4.5 PIR
- Iva Radosavljevic Samsun Canik Belediye · 39 dk−3.6 PIR
- Yasemin Begüm Dalgalar Adana Aski · 22 dk−3.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Adana Aski | 78.3 | 78.5 | 88.1 | 48.4% | 22.9% | 25.7% | 19.4% | 96.6 | 42.6% | 12.4% | 74.4% | 32.4% | -8.4 |
| Samsun Canik Belediye | 78.7 | 78.5 | 96.6 | 42.6% | 12.4% | 25.6% | 32.4% | 88.1 | 48.4% | 22.9% | 74.3% | 19.4% | +8.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Adana Aski | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 28/62 (%45.2) | Saha İçi Şut | 29/68 (%42.6) |
| 24/47 (%51.1) | 2 Sayı | 29/66 (%43.9) |
| 4/15 (%26.7) | 3 Sayı | 0/2 (%0.0) |
| 9/12 (%75.0) | Serbest Atış | 18/22 (%81.8) |
| 38 | Ribaund | 36 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 20 | Asist | 13 |
| 3 | Top Çalma | 8 |
| 4 | Blok | 4 |
| 20 | Top Kaybı | 11 |
| 23 | Faul | 16 |
| 77 | Verimlilik (PIR) | 83 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 16.10.2015Adana Aski 69-76 Samsun Canik Belediye
- 09.01.2016Samsun Canik Belediye 69-61 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.