WbInsight

KBSL · 1. Hafta · 2015-2016 · 18 Ekim 2015 00:00

Hatay BŞB. logosu
Hatay BŞB.

75 - 59

Hatay BŞB. maçı 16 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Hatay BŞB.2019211575
Botaş1315121959
Dört Faktör
Hatay BŞB.KategoriBotaş
Tempo
67.4
sezon ort. 72.1
Tempo
67.4
sezon ort. 74.4
Hücum
112.1
sezon ort. 103.0
100 hücumda sayı
86.9
sezon ort. 99.3
50.8%
sezon ort. 49.3%
eFG%
39.3%
sezon ort. 50.8%
16.9%
sezon ort. 15.5%
Top kaybı oranı
19.0%
sezon ort. 19.0%
47.1%
sezon ort. 31.3%
Hücum ribaundu %
31.4%
sezon ort. 30.5%
29.5%
sezon ort. 23.2%
Serbest atış oranı
32.1%
sezon ort. 19.6%
29.5%
sezon ort. 40.8%
Üçlük payı
39.3%
sezon ort. 34.6%
Savunma
86.9
sezon ort. 97.2
100 savunmada yenen sayı
112.1
sezon ort. 98.7
39.3%
sezon ort. 45.6%
Rakip eFG%
50.8%
sezon ort. 47.6%
19.0%
sezon ort. 13.4%
Zorlanan top kaybı
16.9%
sezon ort. 16.5%
31.4%
sezon ort. 27.3%
Rakip hücum ribaundu %
47.1%
sezon ort. 32.5%
32.1%
sezon ort. 20.6%
Rakip serbest atış oranı
29.5%
sezon ort. 20.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.