KBSL · 1. Hafta · 2022-2023 · 8 Ekim 2022 00:00
Emlak Konut 2. çeyreği 29-16 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 17 | 29 | 24 | 17 | 87 |
| Rize Belediyesi | 12 | 16 | 12 | 18 | 58 |
| Emlak Konut | Kategori | Rize Belediyesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.5 sezon ort. 74.8 | Tempo | 77.5 sezon ort. 77.3 |
| Hücum | ||
114.5 sezon ort. 96.5 | 100 hücumda sayı | 73.5 sezon ort. 84.7 |
54.1% sezon ort. 48.0% | eFG% | 41.9% sezon ort. 41.6% |
8.3% sezon ort. 16.8% | Top kaybı oranı | 24.1% sezon ort. 17.8% |
22.2% sezon ort. 26.3% | Hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 27.1% |
12.3% sezon ort. 23.9% | Serbest atış oranı | 14.5% sezon ort. 22.8% |
26.0% sezon ort. 26.2% | Üçlük payı | 21.0% sezon ort. 42.6% |
| Savunma | ||
73.5 sezon ort. 95.4 | 100 savunmada yenen sayı | 114.5 sezon ort. 98.6 |
41.9% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 54.1% sezon ort. 47.8% |
24.1% sezon ort. 14.6% | Zorlanan top kaybı | 8.3% sezon ort. 18.0% |
20.0% sezon ort. 24.1% | Rakip hücum ribaundu % | 22.2% sezon ort. 31.7% |
14.5% sezon ort. 21.0% | Rakip serbest atış oranı | 12.3% sezon ort. 27.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Megan Kayla Walker Emlak Konut · 20 dk+14.4 PIR
- Merve Arı Emlak Konut · 24 dk+9.2 PIR
- Ruth Helena Sherrill Rize Belediyesi · 34 dk+6.7 PIR
- Emel Sığırcı Emlak Konut · 10 dk+5.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sümeyya Özcan Rize Belediyesi · 24 dk−7.3 PIR
- Harika Gözde Eldaş Emlak Konut · 19 dk−5.2 PIR
- Gizem Yavuz Yar Emlak Konut · 18 dk−4.4 PIR
- Deniz Üstün Rize Belediyesi · 16 dk−4.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 76.0 | 77.5 | 114.5 | 54.1% | 8.3% | 22.2% | 12.3% | 73.5 | 41.9% | 24.1% | 80.0% | 14.5% | +41.1 |
| Rize Belediyesi | 79.0 | 77.5 | 73.5 | 41.9% | 24.1% | 20.0% | 14.5% | 114.5 | 54.1% | 8.3% | 77.8% | 12.3% | -41.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Rize Belediyesi |
|---|---|---|
| 36/73 (%49.3) | Saha İçi Şut | 23/62 (%37.1) |
| 29/54 (%53.7) | 2 Sayı | 17/49 (%34.7) |
| 7/19 (%36.8) | 3 Sayı | 6/13 (%46.2) |
| 8/9 (%88.9) | Serbest Atış | 6/9 (%66.7) |
| 40 | Ribaund | 36 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 24 | Asist | 13 |
| 10 | Top Çalma | 4 |
| 2 | Blok | 1 |
| 7 | Top Kaybı | 21 |
| 15 | Faul | 14 |
| 233 | Verimlilik (PIR) | 96 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 07.10.2022Emlak Konut 87-58 Rize Belediyesi
- 06.01.2023Rize Belediyesi 68-71 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

