KBSL · 1. Hafta · 2021-2022 · 17 Ekim 2021 00:00

61 - 103

Hatayspor ilk çeyreği 35-8 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ İl Özel İdare | 8 | 15 | 24 | 14 | 61 |
| Hatayspor | 35 | 19 | 18 | 31 | 103 |
| Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Hatayspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.8 sezon ort. 76.3 | Tempo | 76.8 sezon ort. 76.3 |
| Hücum | ||
80.9 sezon ort. 83.4 | 100 hücumda sayı | 131.8 sezon ort. 98.2 |
40.3% sezon ort. 42.2% | eFG% | 69.0% sezon ort. 48.0% |
19.2% sezon ort. 19.7% | Top kaybı oranı | 16.1% sezon ort. 15.7% |
30.2% sezon ort. 25.4% | Hücum ribaundu % | 34.6% sezon ort. 23.2% |
14.9% sezon ort. 25.7% | Serbest atış oranı | 36.5% sezon ort. 24.1% |
31.3% sezon ort. 27.5% | Üçlük payı | 38.1% sezon ort. 30.7% |
| Savunma | ||
131.8 sezon ort. 111.3 | 100 savunmada yenen sayı | 80.9 sezon ort. 107.6 |
69.0% sezon ort. 53.9% | Rakip eFG% | 40.3% sezon ort. 50.9% |
16.1% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 19.2% sezon ort. 12.7% |
34.6% sezon ort. 29.9% | Rakip hücum ribaundu % | 30.2% sezon ort. 28.1% |
36.5% sezon ort. 24.1% | Rakip serbest atış oranı | 14.9% sezon ort. 19.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Çağlar Ökten Hatayspor · 33 dk+10.9 PIR
- Gökçe Doğan Hatayspor · 15 dk+9.9 PIR
- Maddalena Gaia Gorini Hatayspor · 24 dk+9.3 PIR
- Aaryn Deje Ellenberg Wiley Hatayspor · 30 dk+8.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Lindsey Denise Pulliam Elazığ İl Özel İdare · 36 dk−8.3 PIR
- Nihan Dabakoğlu Elazığ İl Özel İdare · 30 dk−7.9 PIR
- Kolby Brennan Morgan Elazığ İl Özel İdare · 33 dk−7.4 PIR
- Albina Razheva Elazığ İl Özel İdare · 25 dk−6.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Elazığ İl Özel İdare | 75.4 | 76.8 | 80.9 | 40.3% | 19.2% | 30.2% | 14.9% | 131.8 | 69.0% | 16.1% | 65.4% | 36.5% | -50.9 |
| Hatayspor | 78.1 | 76.8 | 131.8 | 69.0% | 16.1% | 34.6% | 36.5% | 80.9 | 40.3% | 19.2% | 69.8% | 14.9% | +50.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Hatayspor |
|---|---|---|
| 24/67 (%35.8) | Saha İçi Şut | 38/63 (%60.3) |
| 18/46 (%39.1) | 2 Sayı | 27/39 (%69.2) |
| 6/21 (%28.6) | 3 Sayı | 11/24 (%45.8) |
| 7/10 (%70.0) | Serbest Atış | 18/23 (%78.3) |
| 30 | Ribaund | 39 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 17 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 12 | Asist | 20 |
| 7 | Top Çalma | 12 |
| 1 | Blok | 1 |
| 17 | Top Kaybı | 14 |
| 14 | Faul | 14 |
| 48 | Verimlilik (PIR) | 131 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 16.10.2021Elazığ İl Özel İdare 61-103 Hatayspor
- 25.01.2022Hatayspor 103-51 Elazığ İl Özel İdare
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.