KBSL · 2. Hafta · 2018-2019 · 20 Ekim 2018 00:00
Galatasaray 3. çeyreği 25-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 15 | 21 | 25 | 12 | 73 |
| İzmit Belediyespor | 11 | 17 | 9 | 17 | 54 |
| Galatasaray | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.3 sezon ort. 72.4 | Tempo | 74.3 sezon ort. 76.4 |
| Hücum | ||
97.1 sezon ort. 97.5 | 100 hücumda sayı | 73.5 sezon ort. 100.0 |
47.0% sezon ort. 47.4% | eFG% | 35.6% sezon ort. 49.5% |
20.8% sezon ort. 15.2% | Top kaybı oranı | 24.9% sezon ort. 15.6% |
41.0% sezon ort. 28.2% | Hücum ribaundu % | 27.5% sezon ort. 26.9% |
21.2% sezon ort. 19.0% | Serbest atış oranı | 50.0% sezon ort. 19.2% |
34.8% sezon ort. 34.1% | Üçlük payı | 40.4% sezon ort. 34.0% |
| Savunma | ||
73.5 sezon ort. 92.3 | 100 savunmada yenen sayı | 97.1 sezon ort. 100.5 |
35.6% sezon ort. 46.7% | Rakip eFG% | 47.0% sezon ort. 50.1% |
24.9% sezon ort. 18.8% | Zorlanan top kaybı | 20.8% sezon ort. 18.4% |
27.5% sezon ort. 26.4% | Rakip hücum ribaundu % | 41.0% sezon ort. 29.8% |
50.0% sezon ort. 24.9% | Rakip serbest atış oranı | 21.2% sezon ort. 24.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sinem Ataş Galatasaray · 20 dk+7.5 PIR
- Victoria Macaulay Galatasaray · 31 dk+5.1 PIR
- Emel Sığırcı İzmit Belediyespor · 10 dk+2.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marina Bas İzmit Belediyespor · 25 dk−13.8 PIR
- Tyrone Bernice Mosby İzmit Belediyespor · 31 dk−11.2 PIR
- Alperi Onar Galatasaray · 24 dk−5.7 PIR
- Ceyda Kozluca Kabaran İzmit Belediyespor · 18 dk−5.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alperi Onar 50. maçına çıktı
- Işıl Alben 1.500 sayı barajını geçti
- Işıl Alben 300 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 75.2 | 74.3 | 97.1 | 47.0% | 20.8% | 41.0% | 21.2% | 73.5 | 35.6% | 24.9% | 72.5% | 50.0% | +23.6 |
| İzmit Belediyespor | 73.4 | 74.3 | 73.5 | 35.6% | 24.9% | 27.5% | 50.0% | 97.1 | 47.0% | 20.8% | 59.0% | 21.2% | -23.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 27/66 (%40.9) | Saha İçi Şut | 15/52 (%28.8) |
| 19/43 (%44.2) | 2 Sayı | 8/31 (%25.8) |
| 8/23 (%34.8) | 3 Sayı | 7/21 (%33.3) |
| 11/14 (%78.6) | Serbest Atış | 17/26 (%65.4) |
| 45 | Ribaund | 34 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 14 | Asist | 13 |
| 9 | Top Çalma | 9 |
| 3 | Blok | 4 |
| 19 | Top Kaybı | 21 |
| 22 | Faul | 14 |
| 83 | Verimlilik (PIR) | 47 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 19.10.2018Galatasaray 73-54 İzmit Belediyespor
- 18.01.2019İzmit Belediyespor 84-86 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

