KBSL · 1. Hafta · 2018-2019 · 13 Ekim 2018 00:00
Beşiktaş maçı 14 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 21 | 27 | 23 | 20 | 91 |
| Galatasaray | 22 | 24 | 15 | 16 | 77 |
| Beşiktaş | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.5 sezon ort. 76.3 | Tempo | 75.5 sezon ort. 72.3 |
| Hücum | ||
121.3 sezon ort. 106.7 | 100 hücumda sayı | 101.3 sezon ort. 97.4 |
62.7% sezon ort. 49.6% | eFG% | 47.2% sezon ort. 47.4% |
13.6% sezon ort. 12.6% | Top kaybı oranı | 11.2% sezon ort. 15.5% |
20.0% sezon ort. 29.1% | Hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 28.5% |
25.4% sezon ort. 23.1% | Serbest atış oranı | 22.2% sezon ort. 19.0% |
34.9% sezon ort. 35.8% | Üçlük payı | 30.6% sezon ort. 34.2% |
| Savunma | ||
101.3 sezon ort. 97.8 | 100 savunmada yenen sayı | 121.3 sezon ort. 90.8 |
47.2% sezon ort. 49.7% | Rakip eFG% | 62.7% sezon ort. 45.9% |
11.2% sezon ort. 18.4% | Zorlanan top kaybı | 13.6% sezon ort. 19.1% |
31.0% sezon ort. 26.7% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 26.6% |
22.2% sezon ort. 21.5% | Rakip serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 25.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Beşiktaş · 19 dk+16.2 PIR
- Victoria Macaulay Galatasaray · 25 dk+5.2 PIR
- Alperi Onar Galatasaray · 15 dk+5.1 PIR
- Evelyn Akhator Beşiktaş · 34 dk+3.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 34 dk−9.6 PIR
- Farhiya Abdi Galatasaray · 22 dk−4.1 PIR
- İrem Tutar Galatasaray · 9 dk−3.4 PIR
- İnci Güçlü Galatasaray · 13 dk−2.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Esra Erden Atacan 200. maçına çıktı
- Moriah Elise Jefferson 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 75.0 | 75.5 | 121.3 | 62.7% | 13.6% | 20.0% | 25.4% | 101.3 | 47.2% | 11.2% | 69.0% | 22.2% | +20.0 |
| Galatasaray | 76.0 | 75.5 | 101.3 | 47.2% | 11.2% | 31.0% | 22.2% | 121.3 | 62.7% | 13.6% | 80.0% | 25.4% | -20.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 34/63 (%54.0) | Saha İçi Şut | 31/72 (%43.1) |
| 23/41 (%56.1) | 2 Sayı | 25/50 (%50.0) |
| 11/22 (%50.0) | 3 Sayı | 6/22 (%27.3) |
| 12/16 (%75.0) | Serbest Atış | 9/16 (%56.3) |
| 35 | Ribaund | 37 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 22 | Asist | 13 |
| 5 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 10 |
| 16 | Faul | 19 |
| 110 | Verimlilik (PIR) | 76 |
Beşiktaş
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Galatasaray
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Beşiktaş 3, Galatasaray 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 12.10.2018Beşiktaş 91-77 Galatasaray
- 12.01.2019Galatasaray 52-65 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

