KBSL · 21. Hafta · 2016-2017 · 16 Mart 2017 00:00
Beşiktaş ilk çeyreği 28-17 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 28 | 22 | 22 | 17 | 89 |
| Galatasaray | 17 | 22 | 19 | 18 | 76 |
| Beşiktaş | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.8 sezon ort. 69.0 | Tempo | 72.8 sezon ort. 74.7 |
| Hücum | ||
119.9 sezon ort. 96.1 | 100 hücumda sayı | 106.6 sezon ort. 102.7 |
63.2% sezon ort. 44.2% | eFG% | 50.0% sezon ort. 48.2% |
21.4% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 9.7% sezon ort. 14.9% |
41.7% sezon ort. 30.6% | Hücum ribaundu % | 28.2% sezon ort. 33.7% |
36.8% sezon ort. 23.6% | Serbest atış oranı | 4.1% sezon ort. 17.7% |
15.8% sezon ort. 23.2% | Üçlük payı | 28.8% sezon ort. 32.0% |
| Savunma | ||
106.6 sezon ort. 94.3 | 100 savunmada yenen sayı | 119.9 sezon ort. 93.9 |
50.0% sezon ort. 44.3% | Rakip eFG% | 63.2% sezon ort. 48.7% |
9.7% sezon ort. 13.5% | Zorlanan top kaybı | 21.4% sezon ort. 21.9% |
28.2% sezon ort. 25.6% | Rakip hücum ribaundu % | 41.7% sezon ort. 33.6% |
4.1% sezon ort. 20.5% | Rakip serbest atış oranı | 36.8% sezon ort. 25.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Shavonte Sade Zellous Beşiktaş · 40 dk+18.9 PIR
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 39 dk+9.4 PIR
- İrem Tutar Galatasaray · 21 dk+7.3 PIR
- Esra Erden Atacan Beşiktaş · 12 dk+3.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Pınar Gezici Galatasaray · 20 dk−7.9 PIR
- Astou Traore Galatasaray · 30 dk−7.8 PIR
- Kristine Vitola Galatasaray · 21 dk−3.8 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 10 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kıah Irene Stokes 25 blok barajını geçti
- Astou Traore 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 74.2 | 72.8 | 119.9 | 63.2% | 21.4% | 41.7% | 36.8% | 106.6 | 50.0% | 9.7% | 71.8% | 4.1% | +13.3 |
| Galatasaray | 71.3 | 72.8 | 106.6 | 50.0% | 9.7% | 28.2% | 4.1% | 119.9 | 63.2% | 21.4% | 58.3% | 36.8% | -13.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 34/57 (%59.6) | Saha İçi Şut | 32/73 (%43.8) |
| 30/48 (%62.5) | 2 Sayı | 23/52 (%44.2) |
| 4/9 (%44.4) | 3 Sayı | 9/21 (%42.9) |
| 17/21 (%81.0) | Serbest Atış | 3/3 (%100.0) |
| 38 | Ribaund | 25 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 14 |
| 22 | Asist | 18 |
| 5 | Top Çalma | 10 |
| 3 | Blok | 2 |
| 18 | Top Kaybı | 8 |
| 11 | Faul | 19 |
| 112 | Verimlilik (PIR) | 82 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Beşiktaş 0, Galatasaray 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 16.12.2016Galatasaray 74-62 Beşiktaş
- 15.03.2017Beşiktaş 89-76 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

