KBSL · 19. Hafta · 2016-2017 · 25 Şubat 2017 00:00
Beşiktaş ilk yarıyı 36-40 geride kapattı, ikinci yarıyı 39-27 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 22 | 14 | 22 | 17 | 75 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 22 | 18 | 8 | 19 | 67 |
| Beşiktaş | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.8 sezon ort. 68.9 | Tempo | 74.8 sezon ort. 75.7 |
| Hücum | ||
99.9 sezon ort. 96.8 | 100 hücumda sayı | 90.0 sezon ort. 90.2 |
44.0% sezon ort. 44.8% | eFG% | 38.2% sezon ort. 44.2% |
15.9% sezon ort. 14.9% | Top kaybı oranı | 12.7% sezon ort. 17.9% |
35.1% sezon ort. 30.7% | Hücum ribaundu % | 27.3% sezon ort. 26.9% |
23.9% sezon ort. 24.0% | Serbest atış oranı | 25.0% sezon ort. 22.5% |
13.4% sezon ort. 23.4% | Üçlük payı | 25.0% sezon ort. 27.6% |
| Savunma | ||
90.0 sezon ort. 94.9 | 100 savunmada yenen sayı | 99.9 sezon ort. 102.3 |
38.2% sezon ort. 44.7% | Rakip eFG% | 44.0% sezon ort. 48.5% |
12.7% sezon ort. 13.4% | Zorlanan top kaybı | 15.9% sezon ort. 15.5% |
27.3% sezon ort. 25.6% | Rakip hücum ribaundu % | 35.1% sezon ort. 33.7% |
25.0% sezon ort. 19.7% | Rakip serbest atış oranı | 23.9% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk+6.8 PIR
- Lindsey Marcie Harding Beşiktaş · 39 dk+5.0 PIR
- Kıah Irene Stokes Beşiktaş · 26 dk+2.8 PIR
- Shavonte Sade Zellous Beşiktaş · 39 dk+2.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Rebekah Jasmine Gardner Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk−11.2 PIR
- Tuğçe İnöntepe Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk−6.6 PIR
- Marina Bas Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 39 dk−2.5 PIR
- Chatilla van Grinsven Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 29 dk−1.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 75.0 | 74.8 | 99.9 | 44.0% | 15.9% | 35.1% | 23.9% | 90.0 | 38.2% | 12.7% | 72.7% | 25.0% | +10.0 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 74.5 | 74.8 | 90.0 | 38.2% | 12.7% | 27.3% | 25.0% | 99.9 | 44.0% | 15.9% | 64.9% | 23.9% | -10.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| 28/67 (%41.8) | Saha İçi Şut | 24/68 (%35.3) |
| 25/58 (%43.1) | 2 Sayı | 20/51 (%39.2) |
| 3/9 (%33.3) | 3 Sayı | 4/17 (%23.5) |
| 16/16 (%100.0) | Serbest Atış | 15/17 (%88.2) |
| 45 | Ribaund | 36 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 14 | Asist | 12 |
| 5 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 8 |
| 14 | Top Kaybı | 11 |
| 19 | Faul | 17 |
| 89 | Verimlilik (PIR) | 72 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 02.12.2016Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 74-80 Beşiktaş
- 24.02.2017Beşiktaş 75-67 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

