KBSL · 6. Hafta · 2016-2017 · 3 Aralık 2016 00:00
Beşiktaş maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 17 | 21 | 12 | 24 | 74 |
| Beşiktaş | 24 | 18 | 16 | 22 | 80 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.0 sezon ort. 75.7 | Tempo | 74.0 sezon ort. 68.9 |
| Hücum | ||
100.9 sezon ort. 89.8 | 100 hücumda sayı | 107.1 sezon ort. 96.6 |
45.2% sezon ort. 43.9% | eFG% | 45.6% sezon ort. 44.7% |
7.8% sezon ort. 18.0% | Top kaybı oranı | 12.4% sezon ort. 15.0% |
10.8% sezon ort. 27.5% | Hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 30.7% |
30.2% sezon ort. 22.3% | Serbest atış oranı | 32.4% sezon ort. 23.7% |
25.4% sezon ort. 27.6% | Üçlük payı | 29.4% sezon ort. 22.8% |
| Savunma | ||
107.1 sezon ort. 102.0 | 100 savunmada yenen sayı | 100.9 sezon ort. 94.5 |
45.6% sezon ort. 48.5% | Rakip eFG% | 45.2% sezon ort. 44.4% |
12.4% sezon ort. 15.6% | Zorlanan top kaybı | 7.8% sezon ort. 13.6% |
34.1% sezon ort. 33.7% | Rakip hücum ribaundu % | 10.8% sezon ort. 26.2% |
32.4% sezon ort. 21.2% | Rakip serbest atış oranı | 30.2% sezon ort. 19.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Iva Radosavljevic Beşiktaş · 40 dk+10.8 PIR
- Riquna Uneik Williams Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk+8.9 PIR
- Monica Louise Engelman Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk+6.2 PIR
- Kıah Irene Stokes Beşiktaş · 35 dk+6.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Lindsey Marcie Harding Beşiktaş · 40 dk−6.8 PIR
- Shavonte Sade Zellous Beşiktaş · 39 dk−5.4 PIR
- Chatilla van Grinsven Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 28 dk−2.8 PIR
- Saadet Aysu Keskin Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 21 dk−1.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Aneika Anna Kay Henry 50. maçına çıktı
- Aneika Anna Kay Henry 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 73.4 | 74.0 | 100.9 | 45.2% | 7.8% | 10.8% | 30.2% | 107.1 | 45.6% | 12.4% | 65.9% | 32.4% | -6.3 |
| Beşiktaş | 74.7 | 74.0 | 107.1 | 45.6% | 12.4% | 34.1% | 32.4% | 100.9 | 45.2% | 7.8% | 89.2% | 30.2% | +6.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 27/63 (%42.9) | Saha İçi Şut | 29/68 (%42.6) |
| 24/47 (%51.1) | 2 Sayı | 25/48 (%52.1) |
| 3/16 (%18.8) | 3 Sayı | 4/20 (%20.0) |
| 17/19 (%89.5) | Serbest Atış | 18/22 (%81.8) |
| 31 | Ribaund | 47 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 14 | Asist | 20 |
| 5 | Top Çalma | 2 |
| 3 | Blok | 0 |
| 6 | Top Kaybı | 11 |
| 21 | Faul | 18 |
| 83 | Verimlilik (PIR) | 95 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 02.12.2016Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 74-80 Beşiktaş
- 24.02.2017Beşiktaş 75-67 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

