KBSL · 2. Hafta · 2016-2017 · 29 Ekim 2016 00:00
Maç normal süreyi 63-63 berabere tamamladı; Tosyalı Toyo Osmaniye GSK uzatmada 7-2 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 19 | 14 | 13 | 17 | 7 | 70 |
| Botaş | 11 | 21 | 17 | 14 | 2 | 65 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
83.6 sezon ort. 75.3 | Tempo | 83.6 sezon ort. 74.3 |
| Hücum | ||
82.5 sezon ort. 90.5 | 100 hücumda sayı | 78.9 sezon ort. 92.4 |
41.1% sezon ort. 44.1% | eFG% | 42.8% sezon ort. 48.0% |
20.4% sezon ort. 17.5% | Top kaybı oranı | 14.1% sezon ort. 20.3% |
39.1% sezon ort. 26.3% | Hücum ribaundu % | 7.3% sezon ort. 30.5% |
27.4% sezon ort. 22.4% | Serbest atış oranı | 14.5% sezon ort. 21.1% |
24.7% sezon ort. 27.6% | Üçlük payı | 26.1% sezon ort. 30.8% |
| Savunma | ||
78.9 sezon ort. 103.2 | 100 savunmada yenen sayı | 82.5 sezon ort. 97.0 |
42.8% sezon ort. 48.6% | Rakip eFG% | 41.1% sezon ort. 45.3% |
14.1% sezon ort. 15.6% | Zorlanan top kaybı | 20.4% sezon ort. 15.3% |
7.3% sezon ort. 34.8% | Rakip hücum ribaundu % | 39.1% sezon ort. 31.8% |
14.5% sezon ort. 21.9% | Rakip serbest atış oranı | 27.4% sezon ort. 21.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Rebekah Jasmine Gardner Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 43 dk+10.9 PIR
- Petra Kulichova Botaş · 35 dk+3.5 PIR
- Dilara Tongar Botaş · 26 dk+2.6 PIR
- Tijana Ajdukovic Botaş · 20 dk+2.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tilbe Şenyürek Botaş · 35 dk−9.1 PIR
- Matee B Ajavon Botaş · 26 dk−7.5 PIR
- Saadet Aysu Keskin Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 30 dk−7.3 PIR
- Natasha Lacy Botaş · 37 dk−3.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Elif Emirtekin 50 top çalma barajını geçti
- Petra Kulichova 500 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 84.8 | 83.6 | 82.5 | 41.1% | 20.4% | 39.1% | 27.4% | 78.9 | 42.8% | 14.1% | 92.7% | 14.5% | +3.7 |
| Botaş | 82.4 | 83.6 | 78.9 | 42.8% | 14.1% | 7.3% | 14.5% | 82.5 | 41.1% | 20.4% | 60.9% | 27.4% | -3.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 29/73 (%39.7) | Saha İçi Şut | 27/69 (%39.1) |
| 27/55 (%49.1) | 2 Sayı | 22/51 (%43.1) |
| 2/18 (%11.1) | 3 Sayı | 5/18 (%27.8) |
| 10/20 (%50.0) | Serbest Atış | 6/10 (%60.0) |
| 56 | Ribaund | 31 |
| 18 | Hücum Ribaundu | 3 |
| 38 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 17 | Asist | 18 |
| 6 | Top Çalma | 12 |
| 3 | Blok | 3 |
| 21 | Top Kaybı | 12 |
| 9 | Faul | 17 |
| 77 | Verimlilik (PIR) | 71 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 28.10.2016Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 70-65 Botaş
- 27.01.2017Botaş 81-72 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

