WbInsight

KBSL · 1. Hafta · 2016-2017 · 22 Ekim 2016 00:00

76 - 57

Hatay BŞB. logosu
Hatay BŞB.

Botaş 2. çeyreği 21-11 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş2321141876
Hatay BŞB.1411141857
Dört Faktör
BotaşKategoriHatay BŞB.
Tempo
70.6
sezon ort. 74.9
Tempo
70.6
sezon ort. 69.6
Hücum
107.5
sezon ort. 91.2
100 hücumda sayı
80.9
sezon ort. 101.1
50.0%
sezon ort. 47.7%
eFG%
36.2%
sezon ort. 49.4%
6.4%
sezon ort. 20.5%
Top kaybı oranı
13.7%
sezon ort. 16.0%
21.1%
sezon ort. 29.8%
Hücum ribaundu %
23.3%
sezon ort. 30.3%
19.1%
sezon ort. 20.9%
Serbest atış oranı
44.8%
sezon ort. 21.1%
38.2%
sezon ort. 30.2%
Üçlük payı
39.7%
sezon ort. 36.5%
Savunma
80.9
sezon ort. 96.9
100 savunmada yenen sayı
107.5
sezon ort. 100.0
36.2%
sezon ort. 45.4%
Rakip eFG%
50.0%
sezon ort. 46.8%
13.7%
sezon ort. 15.6%
Zorlanan top kaybı
6.4%
sezon ort. 14.6%
23.3%
sezon ort. 32.5%
Rakip hücum ribaundu %
21.1%
sezon ort. 31.5%
44.8%
sezon ort. 21.3%
Rakip serbest atış oranı
19.1%
sezon ort. 20.7%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.