KBSL · 14. Hafta · 2015-2016 · 9 Ocak 2016 00:00
Hatay BŞB. 4. çeyreği 19-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 15 | 12 | 22 | 9 | 58 |
| Hatay BŞB. | 13 | 20 | 14 | 19 | 66 |
| Botaş | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.7 sezon ort. 74.4 | Tempo | 69.7 sezon ort. 72.0 |
| Hücum | ||
82.8 sezon ort. 99.5 | 100 hücumda sayı | 95.3 sezon ort. 103.4 |
42.7% sezon ort. 50.7% | eFG% | 47.6% sezon ort. 49.4% |
20.7% sezon ort. 18.9% | Top kaybı oranı | 16.0% sezon ort. 15.6% |
29.3% sezon ort. 30.6% | Hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 31.7% |
11.3% sezon ort. 20.4% | Serbest atış oranı | 19.0% sezon ort. 23.5% |
46.8% sezon ort. 34.3% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 40.7% |
| Savunma | ||
95.3 sezon ort. 99.3 | 100 savunmada yenen sayı | 82.8 sezon ort. 97.3 |
47.6% sezon ort. 47.8% | Rakip eFG% | 42.7% sezon ort. 45.5% |
16.0% sezon ort. 16.6% | Zorlanan top kaybı | 20.7% sezon ort. 13.3% |
31.6% sezon ort. 33.0% | Rakip hücum ribaundu % | 29.3% sezon ort. 27.3% |
19.0% sezon ort. 21.3% | Rakip serbest atış oranı | 11.3% sezon ort. 21.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 40 dk+7.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Bilgiç Botaş · 32 dk−10.5 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 40 dk−8.2 PIR
- Milica Jovanovic Botaş · 32 dk−7.0 PIR
- Anna Vajda Hatay BŞB. · 32 dk−6.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Tilbe Şenyürek 10 blok barajını geçti
- Katsiaryna Snytsina 25 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 70.1 | 69.7 | 82.8 | 42.7% | 20.7% | 29.3% | 11.3% | 95.3 | 47.6% | 16.0% | 68.4% | 19.0% | -12.5 |
| Hatay BŞB. | 69.3 | 69.7 | 95.3 | 47.6% | 16.0% | 31.6% | 19.0% | 82.8 | 42.7% | 20.7% | 70.7% | 11.3% | +12.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 22/62 (%35.5) | Saha İçi Şut | 26/63 (%41.3) |
| 13/33 (%39.4) | 2 Sayı | 18/42 (%42.9) |
| 9/29 (%31.0) | 3 Sayı | 8/21 (%38.1) |
| 5/7 (%71.4) | Serbest Atış | 6/12 (%50.0) |
| 38 | Ribaund | 41 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 15 | Asist | 15 |
| 8 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 4 |
| 17 | Top Kaybı | 13 |
| 16 | Faul | 13 |
| 61 | Verimlilik (PIR) | 74 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 17.10.2015Hatay BŞB. 75-59 Botaş
- 08.01.2016Botaş 58-66 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

