KBSL · 11. Hafta · 2015-2016 · 27 Aralık 2015 00:00
Fenerbahçe maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 14 | 18 | 16 | 12 | 60 |
| Hatay BŞB. | 11 | 12 | 13 | 17 | 53 |
| Fenerbahçe | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
63.2 sezon ort. 69.2 | Tempo | 63.2 sezon ort. 72.2 |
| Hücum | ||
94.9 sezon ort. 111.1 | 100 hücumda sayı | 84.0 sezon ort. 103.7 |
40.0% sezon ort. 51.9% | eFG% | 28.3% sezon ort. 49.9% |
10.0% sezon ort. 14.1% | Top kaybı oranı | 7.9% sezon ort. 15.8% |
37.0% sezon ort. 35.4% | Hücum ribaundu % | 27.7% sezon ort. 31.8% |
7.1% sezon ort. 20.0% | Serbest atış oranı | 38.3% sezon ort. 23.0% |
28.6% sezon ort. 24.8% | Üçlük payı | 45.0% sezon ort. 40.3% |
| Savunma | ||
84.0 sezon ort. 92.2 | 100 savunmada yenen sayı | 94.9 sezon ort. 97.0 |
28.3% sezon ort. 44.2% | Rakip eFG% | 40.0% sezon ort. 45.6% |
7.9% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 10.0% sezon ort. 13.6% |
27.7% sezon ort. 25.5% | Rakip hücum ribaundu % | 37.0% sezon ort. 27.0% |
38.3% sezon ort. 21.0% | Rakip serbest atış oranı | 7.1% sezon ort. 21.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 40 dk+4.4 PIR
- Alexandria Christine Quigley Fenerbahçe · 33 dk+2.3 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe · 16 dk+0.4 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 14 dk+0.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Anna Vajda Hatay BŞB. · 31 dk−15.0 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 39 dk−13.9 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Fenerbahçe · 30 dk−9.9 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Fenerbahçe · 24 dk−9.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 63.2 | 63.2 | 94.9 | 40.0% | 10.0% | 37.0% | 7.1% | 84.0 | 28.3% | 7.9% | 72.3% | 38.3% | +11.0 |
| Hatay BŞB. | 63.1 | 63.2 | 84.0 | 28.3% | 7.9% | 27.7% | 38.3% | 94.9 | 40.0% | 10.0% | 63.0% | 7.1% | -11.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 25/70 (%35.7) | Saha İçi Şut | 14/60 (%23.3) |
| 19/50 (%38.0) | 2 Sayı | 8/33 (%24.2) |
| 6/20 (%30.0) | 3 Sayı | 6/27 (%22.2) |
| 4/5 (%80.0) | Serbest Atış | 19/23 (%82.6) |
| 51 | Ribaund | 42 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 15 | Asist | 5 |
| 3 | Top Çalma | 3 |
| 2 | Blok | 2 |
| 8 | Top Kaybı | 6 |
| 18 | Faul | 15 |
| 77 | Verimlilik (PIR) | 49 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-0
- 26.12.2015Fenerbahçe 60-53 Hatay BŞB.
- 26.03.2016Hatay BŞB. 72-74 Fenerbahçe
- 02.05.2016Fenerbahçe 75-73 Hatay BŞB.
- 04.05.2016Fenerbahçe 64-59 Hatay BŞB.
- 07.05.2016Hatay BŞB. 66-68 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

