WbInsight

KBSL · 6. Hafta · 2015-2016 · 29 Kasım 2015 00:00

Orduspor Sportif F.A.Ş. logosu
Orduspor Sportif F.A.Ş.

80 - 84

Hatay BŞB. logosu
Hatay BŞB.

Hatay BŞB. maçı 4 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Orduspor Sportif F.A.Ş.1719202480
Hatay BŞB.2018212584
Dört Faktör
Orduspor Sportif F.A.Ş.KategoriHatay BŞB.
Tempo
76.3
sezon ort. 79.0
Tempo
76.3
sezon ort. 71.8
Hücum
105.7
sezon ort. 89.0
100 hücumda sayı
109.1
sezon ort. 103.0
51.5%
sezon ort. 44.3%
eFG%
52.0%
sezon ort. 49.3%
14.5%
sezon ort. 17.3%
Top kaybı oranı
15.2%
sezon ort. 15.6%
20.6%
sezon ort. 24.6%
Hücum ribaundu %
36.6%
sezon ort. 31.5%
20.0%
sezon ort. 20.7%
Serbest atış oranı
12.2%
sezon ort. 23.8%
30.8%
sezon ort. 29.6%
Üçlük payı
43.2%
sezon ort. 40.4%
Savunma
109.1
sezon ort. 116.5
100 savunmada yenen sayı
105.7
sezon ort. 96.7
52.0%
sezon ort. 56.1%
Rakip eFG%
51.5%
sezon ort. 45.3%
15.2%
sezon ort. 14.8%
Zorlanan top kaybı
14.5%
sezon ort. 13.5%
36.6%
sezon ort. 39.0%
Rakip hücum ribaundu %
20.6%
sezon ort. 27.5%
12.2%
sezon ort. 13.5%
Rakip serbest atış oranı
20.0%
sezon ort. 20.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.