KBSL · 3. Hafta · 2015-2016 · 2 Kasım 2015 00:00

78 - 68

İstanbul Üniversitesi maçı 10 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 24 | 15 | 20 | 19 | 78 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 18 | 15 | 16 | 19 | 68 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Orduspor Sportif F.A.Ş. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.0 sezon ort. 73.0 | Tempo | 76.0 sezon ort. 79.1 |
| Hücum | ||
100.5 sezon ort. 95.1 | 100 hücumda sayı | 91.4 sezon ort. 89.5 |
41.8% sezon ort. 46.7% | eFG% | 44.2% sezon ort. 44.5% |
14.1% sezon ort. 16.7% | Top kaybı oranı | 14.1% sezon ort. 17.3% |
44.0% sezon ort. 26.7% | Hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 24.4% |
19.0% sezon ort. 23.0% | Serbest atış oranı | 14.5% sezon ort. 20.9% |
31.6% sezon ort. 34.9% | Üçlük payı | 29.0% sezon ort. 29.7% |
| Savunma | ||
91.4 sezon ort. 99.8 | 100 savunmada yenen sayı | 100.5 sezon ort. 116.9 |
44.2% sezon ort. 47.5% | Rakip eFG% | 41.8% sezon ort. 56.6% |
14.1% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 14.9% |
25.6% sezon ort. 30.5% | Rakip hücum ribaundu % | 44.0% sezon ort. 38.6% |
14.5% sezon ort. 19.2% | Rakip serbest atış oranı | 19.0% sezon ort. 13.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Viktoria Vladimirovna Mircheva İstanbul Üniversitesi · 37 dk+11.5 PIR
- Elizabeth Williams İstanbul Üniversitesi · 31 dk+7.8 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot Orduspor Sportif F.A.Ş. · 40 dk+4.8 PIR
- Betül Kalfalı İstanbul Üniversitesi · 11 dk+4.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sasa Cado İstanbul Üniversitesi · 34 dk−10.6 PIR
- Tijana Krivacevic Orduspor Sportif F.A.Ş. · 36 dk−10.4 PIR
- Dandra Yuvett Moss Orduspor Sportif F.A.Ş. · 35 dk−3.3 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu Orduspor Sportif F.A.Ş. · 32 dk−2.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gizem Yavuz Yar 250 ribaund barajını geçti
- Sasa Cado 100 ribaund barajını geçti
- Sasa Cado 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 77.6 | 76.0 | 100.5 | 41.8% | 14.1% | 44.0% | 19.0% | 91.4 | 44.2% | 14.1% | 74.4% | 14.5% | +9.1 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 74.4 | 76.0 | 91.4 | 44.2% | 14.1% | 25.6% | 14.5% | 100.5 | 41.8% | 14.1% | 56.0% | 19.0% | -9.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Orduspor Sportif F.A.Ş. |
|---|---|---|
| 29/79 (%36.7) | Saha İçi Şut | 28/69 (%40.6) |
| 21/54 (%38.9) | 2 Sayı | 23/49 (%46.9) |
| 8/25 (%32.0) | 3 Sayı | 5/20 (%25.0) |
| 12/15 (%80.0) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 54 | Ribaund | 39 |
| 22 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 14 | Asist | 15 |
| 6 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 0 |
| 14 | Top Kaybı | 12 |
| 14 | Faul | 19 |
| 87 | Verimlilik (PIR) | 72 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 01.11.2015İstanbul Üniversitesi 78-68 Orduspor Sportif F.A.Ş.
- 23.01.2016Orduspor Sportif F.A.Ş. 80-87 İstanbul Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.