KBSL · 2. Hafta · 2015-2016 · 25 Ekim 2015 00:00

66 - 73

İstanbul Üniversitesi 2. çeyreği 26-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Edirne BLD. Edirnespor | 20 | 15 | 14 | 17 | 66 |
| İstanbul Üniversitesi | 13 | 26 | 16 | 18 | 73 |
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.7 sezon ort. 72.7 | Tempo | 68.7 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
95.4 sezon ort. 99.5 | 100 hücumda sayı | 107.1 sezon ort. 94.9 |
44.1% sezon ort. 46.6% | eFG% | 56.0% sezon ort. 46.2% |
13.3% sezon ort. 14.3% | Top kaybı oranı | 16.8% sezon ort. 16.5% |
17.6% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 27.3% sezon ort. 27.5% |
23.7% sezon ort. 19.2% | Serbest atış oranı | 24.1% sezon ort. 22.7% |
30.5% sezon ort. 33.6% | Üçlük payı | 31.0% sezon ort. 34.9% |
| Savunma | ||
107.1 sezon ort. 102.1 | 100 savunmada yenen sayı | 95.4 sezon ort. 99.6 |
56.0% sezon ort. 49.2% | Rakip eFG% | 44.1% sezon ort. 47.5% |
16.8% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 13.3% sezon ort. 15.0% |
27.3% sezon ort. 30.7% | Rakip hücum ribaundu % | 17.6% sezon ort. 30.7% |
24.1% sezon ort. 24.7% | Rakip serbest atış oranı | 23.7% sezon ort. 18.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Milka Bjelica İstanbul Üniversitesi · 37 dk+13.7 PIR
- Dila Yıldırım Edirne BLD. Edirnespor · 37 dk+7.1 PIR
- Ivory Rochelle Latta Edirne BLD. Edirnespor · 38 dk+4.6 PIR
- Miray Şahin İstanbul Üniversitesi · 9 dk+3.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sasa Cado İstanbul Üniversitesi · 30 dk−8.6 PIR
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 35 dk−6.6 PIR
- Stefanie Marie Dolson Edirne BLD. Edirnespor · 32 dk−5.4 PIR
- Saynur Tozlu Edirne BLD. Edirnespor · 13 dk−2.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Edirne BLD. Edirnespor | 69.2 | 68.7 | 95.4 | 44.1% | 13.3% | 17.6% | 23.7% | 107.1 | 56.0% | 16.8% | 72.7% | 24.1% | -11.7 |
| İstanbul Üniversitesi | 68.2 | 68.7 | 107.1 | 56.0% | 16.8% | 27.3% | 24.1% | 95.4 | 44.1% | 13.3% | 82.4% | 23.7% | +11.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| 22/59 (%37.3) | Saha İçi Şut | 28/58 (%48.3) |
| 14/41 (%34.1) | 2 Sayı | 19/40 (%47.5) |
| 8/18 (%44.4) | 3 Sayı | 9/18 (%50.0) |
| 14/14 (%100.0) | Serbest Atış | 8/14 (%57.1) |
| 30 | Ribaund | 37 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 11 | Asist | 16 |
| 5 | Top Çalma | 4 |
| 3 | Blok | 2 |
| 10 | Top Kaybı | 13 |
| 21 | Faul | 19 |
| 68 | Verimlilik (PIR) | 83 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 24.10.2015Edirne BLD. Edirnespor 66-73 İstanbul Üniversitesi
- 16.01.2016İstanbul Üniversitesi 84-57 Edirne BLD. Edirnespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.