KBSL · 2. Hafta · 2015-2016 · 25 Ekim 2015 00:00
Orduspor Sportif F.A.Ş. 3. çeyreği 31-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 12 | 20 | 11 | 20 | 63 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 23 | 18 | 31 | 15 | 87 |
| Beşiktaş | Kategori | Orduspor Sportif F.A.Ş. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.4 sezon ort. 74.5 | Tempo | 81.4 sezon ort. 78.8 |
| Hücum | ||
78.0 sezon ort. 96.1 | 100 hücumda sayı | 105.9 sezon ort. 88.9 |
40.0% sezon ort. 46.6% | eFG% | 45.9% sezon ort. 44.5% |
20.3% sezon ort. 16.4% | Top kaybı oranı | 14.3% sezon ort. 17.3% |
20.0% sezon ort. 24.0% | Hücum ribaundu % | 35.6% sezon ort. 24.0% |
20.0% sezon ort. 26.5% | Serbest atış oranı | 31.1% sezon ort. 20.2% |
35.4% sezon ort. 33.2% | Üçlük payı | 25.7% sezon ort. 29.8% |
| Savunma | ||
105.9 sezon ort. 102.4 | 100 savunmada yenen sayı | 78.0 sezon ort. 117.8 |
45.9% sezon ort. 46.4% | Rakip eFG% | 40.0% sezon ort. 56.5% |
14.3% sezon ort. 13.7% | Zorlanan top kaybı | 20.3% sezon ort. 14.6% |
35.6% sezon ort. 31.0% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 39.7% |
31.1% sezon ort. 24.9% | Rakip serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 13.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Michelle Vandersloot Orduspor Sportif F.A.Ş. · 37 dk+11.5 PIR
- Jelena Milovanovic Orduspor Sportif F.A.Ş. · 34 dk+8.3 PIR
- Gülşah Akkaya Orduspor Sportif F.A.Ş. · 8 dk+7.4 PIR
- Dandra Yuvett Moss Orduspor Sportif F.A.Ş. · 37 dk+6.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Cappie Marie Pondexter Beşiktaş · 37 dk−8.5 PIR
- Emel Ecem Güler Beşiktaş · 16 dk−7.3 PIR
- Tijana Krivacevic Orduspor Sportif F.A.Ş. · 25 dk−6.2 PIR
- Nadezhda Grishaeva Beşiktaş · 14 dk−4.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 80.7 | 81.4 | 78.0 | 40.0% | 20.3% | 20.0% | 20.0% | 105.9 | 45.9% | 14.3% | 64.4% | 31.1% | -27.9 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 82.1 | 81.4 | 105.9 | 45.9% | 14.3% | 35.6% | 31.1% | 78.0 | 40.0% | 20.3% | 80.0% | 20.0% | +27.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Orduspor Sportif F.A.Ş. |
|---|---|---|
| 23/65 (%35.4) | Saha İçi Şut | 30/74 (%40.5) |
| 17/42 (%40.5) | 2 Sayı | 22/55 (%40.0) |
| 6/23 (%26.1) | 3 Sayı | 8/19 (%42.1) |
| 11/13 (%84.6) | Serbest Atış | 19/23 (%82.6) |
| 37 | Ribaund | 48 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 12 | Asist | 17 |
| 9 | Top Çalma | 11 |
| 4 | Blok | 0 |
| 18 | Top Kaybı | 14 |
| 22 | Faul | 16 |
| 63 | Verimlilik (PIR) | 101 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 24.10.2015Beşiktaş 63-87 Orduspor Sportif F.A.Ş.
- 16.01.2016Orduspor Sportif F.A.Ş. 87-78 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

