KBSL · 3. Hafta · 2015-2016 · 3 Kasım 2015 00:00

78 - 72

Hatay BŞB. maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 24 | 22 | 17 | 15 | 78 |
| B.G.D. | 18 | 18 | 18 | 18 | 72 |
| Hatay BŞB. | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.1 sezon ort. 72.0 | Tempo | 68.1 sezon ort. 74.3 |
| Hücum | ||
111.9 sezon ort. 102.9 | 100 hücumda sayı | 108.2 sezon ort. 97.1 |
52.3% sezon ort. 49.3% | eFG% | 54.2% sezon ort. 45.5% |
11.4% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 13.6% sezon ort. 13.8% |
25.0% sezon ort. 31.8% | Hücum ribaundu % | 21.9% sezon ort. 27.8% |
20.3% sezon ort. 23.5% | Serbest atış oranı | 13.3% sezon ort. 20.1% |
37.5% sezon ort. 40.6% | Üçlük payı | 25.0% sezon ort. 29.1% |
| Savunma | ||
108.2 sezon ort. 96.6 | 100 savunmada yenen sayı | 111.9 sezon ort. 98.9 |
54.2% sezon ort. 45.2% | Rakip eFG% | 52.3% sezon ort. 47.6% |
13.6% sezon ort. 13.5% | Zorlanan top kaybı | 11.4% sezon ort. 15.8% |
21.9% sezon ort. 27.5% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 28.1% |
13.3% sezon ort. 21.0% | Rakip serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 25.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Marie Bentley B.G.D. · 38 dk+18.0 PIR
- Nevin Krısten Vatansever B.G.D. · 37 dk+4.7 PIR
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 39 dk+3.7 PIR
- Farhiya Abdi B.G.D. · 33 dk+1.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marija Rezan B.G.D. · 27 dk−10.3 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 38 dk−9.0 PIR
- Özge Özışık B.G.D. · 16 dk−5.7 PIR
- Lindsey Marcie Harding B.G.D. · 36 dk−1.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 69.7 | 68.1 | 111.9 | 52.3% | 11.4% | 25.0% | 20.3% | 108.2 | 54.2% | 13.6% | 78.1% | 13.3% | +3.6 |
| B.G.D. | 66.5 | 68.1 | 108.2 | 54.2% | 13.6% | 21.9% | 13.3% | 111.9 | 52.3% | 11.4% | 75.0% | 20.3% | -3.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| 29/64 (%45.3) | Saha İçi Şut | 28/60 (%46.7) |
| 20/40 (%50.0) | 2 Sayı | 19/45 (%42.2) |
| 9/24 (%37.5) | 3 Sayı | 9/15 (%60.0) |
| 11/13 (%84.6) | Serbest Atış | 7/8 (%87.5) |
| 34 | Ribaund | 34 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 16 | Asist | 12 |
| 2 | Top Çalma | 5 |
| 4 | Blok | 4 |
| 9 | Top Kaybı | 10 |
| 16 | Faul | 18 |
| 88 | Verimlilik (PIR) | 84 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 02.11.2015Hatay BŞB. 78-72 B.G.D.
- 22.01.2016B.G.D. 69-87 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.