WbInsight

KBSL · 5. Hafta · 2015-2016 · 14 Kasım 2015 00:00

Adana Aski logosu
Adana Aski

92 - 84

Orduspor Sportif F.A.Ş. logosu
Orduspor Sportif F.A.Ş.

Adana Aski 2. çeyreği 26-14 kazanarak farkı açtı. Orduspor Sportif F.A.Ş. ikinci yarıda 48-39 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Adana Aski2726241592
Orduspor Sportif F.A.Ş.2214183084
Dört Faktör
Adana AskiKategoriOrduspor Sportif F.A.Ş.
Tempo
83.2
sezon ort. 74.8
Tempo
83.2
sezon ort. 78.8
Hücum
111.2
sezon ort. 95.9
100 hücumda sayı
100.4
sezon ort. 89.1
50.7%
sezon ort. 45.5%
eFG%
42.7%
sezon ort. 44.6%
15.9%
sezon ort. 16.5%
Top kaybı oranı
7.1%
sezon ort. 17.6%
39.1%
sezon ort. 30.7%
Hücum ribaundu %
27.3%
sezon ort. 24.3%
55.9%
sezon ort. 23.9%
Serbest atış oranı
26.8%
sezon ort. 20.4%
33.8%
sezon ort. 32.2%
Üçlük payı
23.2%
sezon ort. 29.9%
Savunma
100.4
sezon ort. 102.3
100 savunmada yenen sayı
111.2
sezon ort. 116.5
42.7%
sezon ort. 49.4%
Rakip eFG%
50.7%
sezon ort. 56.2%
7.1%
sezon ort. 16.9%
Zorlanan top kaybı
15.9%
sezon ort. 14.8%
27.3%
sezon ort. 27.6%
Rakip hücum ribaundu %
39.1%
sezon ort. 38.9%
26.8%
sezon ort. 32.0%
Rakip serbest atış oranı
55.9%
sezon ort. 11.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.