KBSL · 3. Hafta · 2015-2016 · 31 Ekim 2015 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 23-9 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Adana Aski | 9 | 25 | 11 | 23 | 68 |
| Galatasaray | 23 | 17 | 21 | 21 | 82 |
| Adana Aski | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.3 sezon ort. 75.1 | Tempo | 75.3 sezon ort. 68.5 |
| Hücum | ||
87.5 sezon ort. 97.0 | 100 hücumda sayı | 112.5 sezon ort. 106.9 |
46.6% sezon ort. 45.7% | eFG% | 48.4% sezon ort. 52.0% |
26.2% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 10.7% sezon ort. 14.7% |
31.3% sezon ort. 31.1% | Hücum ribaundu % | 28.2% sezon ort. 28.9% |
22.0% sezon ort. 25.4% | Serbest atış oranı | 42.9% sezon ort. 22.4% |
23.7% sezon ort. 32.6% | Üçlük payı | 17.5% sezon ort. 23.1% |
| Savunma | ||
112.5 sezon ort. 101.8 | 100 savunmada yenen sayı | 87.5 sezon ort. 91.7 |
48.4% sezon ort. 49.0% | Rakip eFG% | 46.6% sezon ort. 46.0% |
10.7% sezon ort. 16.7% | Zorlanan top kaybı | 26.2% sezon ort. 17.7% |
28.2% sezon ort. 27.5% | Rakip hücum ribaundu % | 31.3% sezon ort. 27.8% |
42.9% sezon ort. 31.2% | Rakip serbest atış oranı | 22.0% sezon ort. 21.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jewell Blessing Loyd Galatasaray · 27 dk+14.2 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Galatasaray · 30 dk+8.5 PIR
- Petra Kulichova Galatasaray · 33 dk+8.2 PIR
- Erika Christina de Souza Adana Aski · 17 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşegül Günay Aladağ Galatasaray · 11 dk−6.2 PIR
- Esra Erden Atacan Adana Aski · 38 dk−6.0 PIR
- Nevriye Yılmaz Galatasaray · 9 dk−5.5 PIR
- Nuria Martinez Prat Galatasaray · 25 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Işıl Alben 500 ribaund barajını geçti
- Jelena Dubljevic 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Adana Aski | 77.7 | 75.3 | 87.5 | 46.6% | 26.2% | 31.3% | 22.0% | 112.5 | 48.4% | 10.7% | 71.8% | 42.9% | -25.0 |
| Galatasaray | 72.9 | 75.3 | 112.5 | 48.4% | 10.7% | 28.2% | 42.9% | 87.5 | 46.6% | 26.2% | 68.8% | 22.0% | +25.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Adana Aski | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 25/59 (%42.4) | Saha İçi Şut | 29/63 (%46.0) |
| 20/45 (%44.4) | 2 Sayı | 26/52 (%50.0) |
| 5/14 (%35.7) | 3 Sayı | 3/11 (%27.3) |
| 13/13 (%100.0) | Serbest Atış | 21/27 (%77.8) |
| 38 | Ribaund | 33 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 9 | Asist | 21 |
| 5 | Top Çalma | 11 |
| 1 | Blok | 0 |
| 23 | Top Kaybı | 9 |
| 24 | Faul | 19 |
| 64 | Verimlilik (PIR) | 98 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 30.10.2015Adana Aski 68-82 Galatasaray
- 22.01.2016Galatasaray 78-69 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

