KBSL · 2. Hafta · 2015-2016 · 24 Ekim 2015 00:00
Galatasaray maçı 11 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 23 | 21 | 17 | 24 | 85 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | 19 | 21 | 15 | 19 | 74 |
| Galatasaray | Kategori | Yakın Doğu Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.0 sezon ort. 68.6 | Tempo | 72.0 sezon ort. 76.5 |
| Hücum | ||
122.5 sezon ort. 106.6 | 100 hücumda sayı | 99.2 sezon ort. 94.8 |
54.7% sezon ort. 51.7% | eFG% | 46.6% sezon ort. 45.4% |
12.1% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 18.7% sezon ort. 16.1% |
38.2% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 37.9% sezon ort. 29.6% |
29.7% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 40.7% sezon ort. 26.1% |
23.4% sezon ort. 22.8% | Üçlük payı | 20.3% sezon ort. 26.9% |
| Savunma | ||
99.2 sezon ort. 91.2 | 100 savunmada yenen sayı | 122.5 sezon ort. 99.8 |
46.6% sezon ort. 46.0% | Rakip eFG% | 54.7% sezon ort. 48.9% |
18.7% sezon ort. 18.0% | Zorlanan top kaybı | 12.1% sezon ort. 15.8% |
37.9% sezon ort. 27.6% | Rakip hücum ribaundu % | 38.2% sezon ort. 24.3% |
40.7% sezon ort. 20.4% | Rakip serbest atış oranı | 29.7% sezon ort. 25.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alyssa Marie Thomas Yakın Doğu Üniversitesi · 35 dk+13.1 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 31 dk+6.7 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Galatasaray · 36 dk+6.1 PIR
- Petra Kulichova Galatasaray · 33 dk+5.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nuria Martinez Prat Galatasaray · 28 dk−10.3 PIR
- Asena Yalçın Yakın Doğu Üniversitesi · 18 dk−6.2 PIR
- Ana Dabovic Yakın Doğu Üniversitesi · 34 dk−5.2 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 9 dk−5.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Tiffany Hayes 100 sayı barajını geçti
- Petra Kulichova 500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 69.4 | 72.0 | 122.5 | 54.7% | 12.1% | 38.2% | 29.7% | 99.2 | 46.6% | 18.7% | 62.1% | 40.7% | +23.3 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | 74.6 | 72.0 | 99.2 | 46.6% | 18.7% | 37.9% | 40.7% | 122.5 | 54.7% | 12.1% | 61.8% | 29.7% | -23.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Yakın Doğu Üniversitesi |
|---|---|---|
| 32/64 (%50.0) | Saha İçi Şut | 26/59 (%44.1) |
| 26/49 (%53.1) | 2 Sayı | 23/47 (%48.9) |
| 6/15 (%40.0) | 3 Sayı | 3/12 (%25.0) |
| 15/19 (%78.9) | Serbest Atış | 19/24 (%79.2) |
| 31 | Ribaund | 32 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 18 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 15 | Asist | 9 |
| 5 | Top Çalma | 6 |
| 5 | Blok | 2 |
| 10 | Top Kaybı | 16 |
| 19 | Faul | 20 |
| 95 | Verimlilik (PIR) | 69 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 23.10.2015Galatasaray 85-74 Yakın Doğu Üniversitesi
- 15.01.2016Yakın Doğu Üniversitesi 70-84 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

