KBSL · 4. Hafta · 2015-2016 · 7 Kasım 2015 00:00
Hatay BŞB. 4. çeyreği 25-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 14 | 17 | 16 | 13 | 60 |
| Hatay BŞB. | 15 | 18 | 9 | 25 | 67 |
| Galatasaray | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
65.0 sezon ort. 68.8 | Tempo | 65.0 sezon ort. 72.1 |
| Hücum | ||
92.9 sezon ort. 107.6 | 100 hücumda sayı | 102.3 sezon ort. 103.2 |
40.2% sezon ort. 52.3% | eFG% | 52.8% sezon ort. 49.3% |
14.0% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 17.5% sezon ort. 15.5% |
35.9% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 31.7% |
24.6% sezon ort. 23.1% | Serbest atış oranı | 31.5% sezon ort. 23.2% |
18.0% sezon ort. 23.0% | Üçlük payı | 42.6% sezon ort. 40.4% |
| Savunma | ||
102.3 sezon ort. 91.2 | 100 savunmada yenen sayı | 92.9 sezon ort. 97.0 |
52.8% sezon ort. 45.8% | Rakip eFG% | 40.2% sezon ort. 45.6% |
17.5% sezon ort. 18.0% | Zorlanan top kaybı | 14.0% sezon ort. 13.5% |
31.0% sezon ort. 27.8% | Rakip hücum ribaundu % | 35.9% sezon ort. 27.1% |
31.5% sezon ort. 20.8% | Rakip serbest atış oranı | 24.6% sezon ort. 20.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jelena Dubljevic Galatasaray · 37 dk+5.9 PIR
- Anna Vajda Hatay BŞB. · 38 dk+4.8 PIR
- Petra Kulichova Galatasaray · 30 dk+2.6 PIR
- Tuğba Oral Hatay BŞB. · 15 dk+2.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jewell Blessing Loyd Galatasaray · 34 dk−13.5 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 40 dk−9.2 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 35 dk−8.5 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Galatasaray · 27 dk−8.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 64.6 | 65.0 | 92.9 | 40.2% | 14.0% | 35.9% | 24.6% | 102.3 | 52.8% | 17.5% | 69.0% | 31.5% | -9.4 |
| Hatay BŞB. | 65.5 | 65.0 | 102.3 | 52.8% | 17.5% | 31.0% | 31.5% | 92.9 | 40.2% | 14.0% | 64.1% | 24.6% | +9.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 23/61 (%37.7) | Saha İçi Şut | 24/54 (%44.4) |
| 20/50 (%40.0) | 2 Sayı | 15/31 (%48.4) |
| 3/11 (%27.3) | 3 Sayı | 9/23 (%39.1) |
| 11/15 (%73.3) | Serbest Atış | 10/17 (%58.8) |
| 34 | Ribaund | 34 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 12 | Asist | 17 |
| 7 | Top Çalma | 4 |
| 2 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 13 |
| 19 | Faul | 17 |
| 62 | Verimlilik (PIR) | 73 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 06.11.2015Galatasaray 60-67 Hatay BŞB.
- 30.01.2016Hatay BŞB. 75-70 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

