KBSL · 6. Hafta · 2015-2016 · 28 Kasım 2015 00:00
Dört Faktör
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
0.0 sezon ort. 71.1 | Tempo | 0.0 sezon ort. 71.2 |
| Hücum | ||
NaN sezon ort. 107.1 | 100 hücumda sayı | NaN sezon ort. 110.6 |
0.0% sezon ort. 51.8% | eFG% | 0.0% sezon ort. 51.5% |
0.0% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 0.0% sezon ort. 14.0% |
0.0% sezon ort. 28.9% | Hücum ribaundu % | 0.0% sezon ort. 35.5% |
0.0% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 0.0% sezon ort. 19.6% |
0.0% sezon ort. 22.9% | Üçlük payı | 0.0% sezon ort. 24.9% |
| Savunma | ||
NaN sezon ort. 91.5 | 100 savunmada yenen sayı | NaN sezon ort. 92.0 |
0.0% sezon ort. 46.0% | Rakip eFG% | 0.0% sezon ort. 43.7% |
0.0% sezon ort. 18.0% | Zorlanan top kaybı | 0.0% sezon ort. 15.1% |
0.0% sezon ort. 27.9% | Rakip hücum ribaundu % | 0.0% sezon ort. 25.6% |
0.0% sezon ort. 21.1% | Rakip serbest atış oranı | 0.0% sezon ort. 21.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
İleri Metrikler
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 0.0 | 0.0 | NaN | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | NaN | 0.0% | 0.0% | 100.0% | 0.0% | NaN |
| Fenerbahçe | 0.0 | 0.0 | NaN | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | NaN | 0.0% | 0.0% | 100.0% | 0.0% | NaN |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
Takım İstatistikleri
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 0/0 (%0.0) | Saha İçi Şut | 0/0 (%0.0) |
| 0/0 (%0.0) | 2 Sayı | 0/0 (%0.0) |
| 0/0 (%0.0) | 3 Sayı | 0/0 (%0.0) |
| 0/0 (%0.0) | Serbest Atış | 0/0 (%0.0) |
| 0 | Ribaund | 0 |
| 0 | Hücum Ribaundu | 0 |
| 0 | Savunma Ribaundu | 0 |
| 0 | Asist | 0 |
| 0 | Top Çalma | 0 |
| 0 | Blok | 0 |
| 0 | Top Kaybı | 0 |
| 0 | Faul | 0 |
| 0 | Verimlilik (PIR) | 0 |
Takım Karşılaştırma (Team DNA)

Galatasaray
29 maç · 19G-10M

Fenerbahçe
33 maç · 28G-5M
İstatistikler
Temel
(4.)73.5Sayı76.5(1.)
(1.)62.9Yenilen Sayı63.3(2.)
(13.)34.7Ribaund40.0(3.)
(3.)18.1Asist19.9(1.)
(7.)6.4Top Çalma5.4(12.)
(6.)2.1Blok2.5(3.)
(2.)11.4Top Kaybı11.4(1.)
Şut
(2.)%50.32'lik %%52.2(1.)
(1.)%38.13'lük %%33.0(7.)
(7.)%75.9Serbest Atış %%79.6(4.)
Sayı Kaynakları
(1.)0.0Hızlı Hücum Sayısı0.0(1.)
(1.)0.0Yenilen Hızlı Hücum0.0(1.)
(1.)0.0İkinci Şans Sayısı0.0(1.)
(1.)0.0Yenilen İkinci Şans0.0(1.)
(1.)0.0Top Kaybından Sayı0.0(1.)
(1.)0.0Top Kaybından Yenilen0.0(1.)
İleri Metrikler
(2.)107.1Hücum Reytingi (ORtg)110.6(1.)
(1.)91.5Savunma Reytingi (DRtg)92.0(2.)
(2.)15.6Net Reyting18.7(1.)
(14.)68.7Tempo (Pace)69.0(13.)
(1.)%51.8eFG%%51.5(2.)
(5.)%14.6Top Kaybı %%14.0(3.)
(8.)%28.9Hücum Ribaundu %%35.5(1.)
(7.)0.232Serbest Atış Oranı0.196(13.)
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 27.11.2015Galatasaray 0-20 Fenerbahçe
- 13.02.2016Fenerbahçe 75-62 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

