KBSL · 7. Hafta · 2015-2016 · 6 Aralık 2015 00:00
Beşiktaş maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 21 | 13 | 24 | 10 | 68 |
| Beşiktaş | 26 | 16 | 14 | 18 | 74 |
| Fenerbahçe | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.1 sezon ort. 68.9 | Tempo | 72.1 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
94.4 sezon ort. 111.2 | 100 hücumda sayı | 102.5 sezon ort. 95.1 |
35.0% sezon ort. 52.1% | eFG% | 50.0% sezon ort. 46.2% |
11.2% sezon ort. 14.1% | Top kaybı oranı | 13.6% sezon ort. 16.7% |
45.6% sezon ort. 35.0% | Hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 23.8% |
20.0% sezon ort. 19.6% | Serbest atış oranı | 21.9% sezon ort. 26.4% |
28.8% sezon ort. 24.8% | Üçlük payı | 39.1% sezon ort. 33.0% |
| Savunma | ||
102.5 sezon ort. 91.6 | 100 savunmada yenen sayı | 94.4 sezon ort. 102.9 |
50.0% sezon ort. 43.5% | Rakip eFG% | 35.0% sezon ort. 47.0% |
13.6% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 11.2% sezon ort. 13.8% |
25.0% sezon ort. 25.6% | Rakip hücum ribaundu % | 45.6% sezon ort. 30.4% |
21.9% sezon ort. 21.5% | Rakip serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 25.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Emel Ecem Güler Beşiktaş · 32 dk+10.8 PIR
- Luca Ivankovic Beşiktaş · 36 dk+7.8 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 14 dk+6.1 PIR
- Alexandria Christine Quigley Fenerbahçe · 34 dk+4.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kuanitra Holingsvorth Fenerbahçe · 32 dk−12.1 PIR
- Cappie Marie Pondexter Beşiktaş · 39 dk−8.3 PIR
- Marissa Jo Coleman Fenerbahçe · 23 dk−6.9 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe · 23 dk−6.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 72.0 | 72.1 | 94.4 | 35.0% | 11.2% | 45.6% | 20.0% | 102.5 | 50.0% | 13.6% | 75.0% | 21.9% | -8.2 |
| Beşiktaş | 72.2 | 72.1 | 102.5 | 50.0% | 13.6% | 25.0% | 21.9% | 94.4 | 35.0% | 11.2% | 54.4% | 20.0% | +8.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 25/80 (%31.3) | Saha İçi Şut | 28/64 (%43.8) |
| 19/57 (%33.3) | 2 Sayı | 20/39 (%51.3) |
| 6/23 (%26.1) | 3 Sayı | 8/25 (%32.0) |
| 12/16 (%75.0) | Serbest Atış | 10/14 (%71.4) |
| 53 | Ribaund | 40 |
| 26 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 17 | Asist | 15 |
| 7 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 7 |
| 11 | Top Kaybı | 11 |
| 19 | Faul | 18 |
| 76 | Verimlilik (PIR) | 89 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 05.12.2015Fenerbahçe 68-74 Beşiktaş
- 27.02.2016Beşiktaş 71-78 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

