WbInsight

KBSL · 9. Hafta · 2015-2016 · 19 Aralık 2015 00:00

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Botaş Galatasaray karşısında 3 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş2619141473
Galatasaray1715221670
Dört Faktör
BotaşKategoriGalatasaray
Tempo
65.7
sezon ort. 74.5
Tempo
65.7
sezon ort. 68.8
Hücum
110.9
sezon ort. 98.4
100 hücumda sayı
106.7
sezon ort. 107.1
62.0%
sezon ort. 50.0%
eFG%
48.5%
sezon ort. 52.0%
21.4%
sezon ort. 18.9%
Top kaybı oranı
7.6%
sezon ort. 14.8%
32.1%
sezon ort. 30.4%
Hücum ribaundu %
31.0%
sezon ort. 28.8%
20.4%
sezon ort. 20.0%
Serbest atış oranı
22.7%
sezon ort. 23.2%
29.6%
sezon ort. 34.9%
Üçlük payı
37.9%
sezon ort. 22.3%
Savunma
106.7
sezon ort. 98.9
100 savunmada yenen sayı
110.9
sezon ort. 90.9
48.5%
sezon ort. 47.7%
Rakip eFG%
62.0%
sezon ort. 45.5%
7.6%
sezon ort. 16.9%
Zorlanan top kaybı
21.4%
sezon ort. 17.9%
31.0%
sezon ort. 33.1%
Rakip hücum ribaundu %
32.1%
sezon ort. 27.8%
22.7%
sezon ort. 21.1%
Rakip serbest atış oranı
20.4%
sezon ort. 21.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.