WbInsight

KBSL · 7. Hafta · 2015-2016 · 6 Aralık 2015 00:00

Edirne BLD. Edirnespor logosu
Edirne BLD. Edirnespor

64 - 69

Galatasaray maçı 5 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Edirne BLD. Edirnespor1416112364
Galatasaray1623191169
Dört Faktör
Edirne BLD. EdirnesporKategoriGalatasaray
Tempo
67.1
sezon ort. 72.8
Tempo
67.1
sezon ort. 68.7
Hücum
94.6
sezon ort. 99.5
100 hücumda sayı
103.6
sezon ort. 107.3
45.4%
sezon ort. 46.5%
eFG%
53.7%
sezon ort. 51.8%
12.9%
sezon ort. 14.3%
Top kaybı oranı
19.8%
sezon ort. 14.4%
25.6%
sezon ort. 28.4%
Hücum ribaundu %
32.1%
sezon ort. 28.8%
9.2%
sezon ort. 19.8%
Serbest atış oranı
27.8%
sezon ort. 23.0%
46.2%
sezon ort. 33.0%
Üçlük payı
25.9%
sezon ort. 22.8%
Savunma
103.6
sezon ort. 102.3
100 savunmada yenen sayı
94.6
sezon ort. 91.4
53.7%
sezon ort. 49.3%
Rakip eFG%
45.4%
sezon ort. 46.0%
19.8%
sezon ort. 15.9%
Zorlanan top kaybı
12.9%
sezon ort. 18.2%
32.1%
sezon ort. 30.5%
Rakip hücum ribaundu %
25.6%
sezon ort. 28.0%
27.8%
sezon ort. 24.6%
Rakip serbest atış oranı
9.2%
sezon ort. 21.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.