KBSL · 3. Hafta · 2015-2016 · 2 Kasım 2015 00:00

63 - 72

Mersin BŞB. 4. çeyreği 19-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Edirne BLD. Edirnespor | 11 | 21 | 23 | 8 | 63 |
| Mersin BŞB. | 15 | 19 | 19 | 19 | 72 |
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.1 sezon ort. 72.5 | Tempo | 73.1 sezon ort. 75.0 |
| Hücum | ||
84.7 sezon ort. 100.0 | 100 hücumda sayı | 100.2 sezon ort. 100.6 |
36.2% sezon ort. 46.9% | eFG% | 55.2% sezon ort. 48.3% |
16.0% sezon ort. 14.2% | Top kaybı oranı | 20.3% sezon ort. 15.8% |
28.9% sezon ort. 28.2% | Hücum ribaundu % | 25.9% sezon ort. 29.1% |
29.2% sezon ort. 18.9% | Serbest atış oranı | 19.0% sezon ort. 21.4% |
38.5% sezon ort. 33.3% | Üçlük payı | 29.3% sezon ort. 31.3% |
| Savunma | ||
100.2 sezon ort. 102.4 | 100 savunmada yenen sayı | 84.7 sezon ort. 94.1 |
55.2% sezon ort. 49.2% | Rakip eFG% | 36.2% sezon ort. 45.0% |
20.3% sezon ort. 15.9% | Zorlanan top kaybı | 16.0% sezon ort. 16.2% |
25.9% sezon ort. 30.7% | Rakip hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 27.4% |
19.0% sezon ort. 24.9% | Rakip serbest atış oranı | 29.2% sezon ort. 25.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Angel Lajuane Mc Coughtry Mersin BŞB. · 29 dk+6.8 PIR
- Duygu Ekşi Mersin BŞB. · 10 dk+4.6 PIR
- Fahriye Bayraktar Edirne BLD. Edirnespor · 8 dk+3.8 PIR
- Dürdane Gülşah Gümüşay Mersin BŞB. · 35 dk+2.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Aneika Anna Kay Henry Mersin BŞB. · 27 dk−9.9 PIR
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 35 dk−9.1 PIR
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 22 dk−8.4 PIR
- Dila Yıldırım Edirne BLD. Edirnespor · 28 dk−5.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Edirne BLD. Edirnespor | 74.4 | 73.1 | 84.7 | 36.2% | 16.0% | 28.9% | 29.2% | 100.2 | 55.2% | 20.3% | 74.1% | 19.0% | -15.5 |
| Mersin BŞB. | 71.8 | 73.1 | 100.2 | 55.2% | 20.3% | 25.9% | 19.0% | 84.7 | 36.2% | 16.0% | 71.1% | 29.2% | +15.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| 21/65 (%32.3) | Saha İçi Şut | 29/58 (%50.0) |
| 16/40 (%40.0) | 2 Sayı | 23/41 (%56.1) |
| 5/25 (%20.0) | 3 Sayı | 6/17 (%35.3) |
| 16/19 (%84.2) | Serbest Atış | 8/11 (%72.7) |
| 33 | Ribaund | 39 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 13 | Asist | 14 |
| 6 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 0 |
| 14 | Top Kaybı | 16 |
| 17 | Faul | 22 |
| 56 | Verimlilik (PIR) | 82 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 01.11.2015Edirne BLD. Edirnespor 63-72 Mersin BŞB.
- 23.01.2016Mersin BŞB. 74-66 Edirne BLD. Edirnespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.