KBSL · 5. Hafta · 2015-2016 · 15 Kasım 2015 00:00

69 - 55

Edirne BLD. Edirnespor 2. çeyreği 30-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Edirne BLD. Edirnespor | 13 | 30 | 15 | 11 | 69 |
| Samsun Canik Belediye | 18 | 13 | 14 | 10 | 55 |
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.8 sezon ort. 72.6 | Tempo | 71.8 sezon ort. 74.0 |
| Hücum | ||
97.7 sezon ort. 99.4 | 100 hücumda sayı | 75.4 sezon ort. 98.8 |
45.0% sezon ort. 46.5% | eFG% | 36.2% sezon ort. 44.6% |
18.1% sezon ort. 14.1% | Top kaybı oranı | 19.8% sezon ort. 13.7% |
40.9% sezon ort. 27.7% | Hücum ribaundu % | 31.7% sezon ort. 31.9% |
8.6% sezon ort. 19.8% | Serbest atış oranı | 13.8% sezon ort. 23.7% |
32.9% sezon ort. 33.5% | Üçlük payı | 27.7% sezon ort. 20.8% |
| Savunma | ||
75.4 sezon ort. 103.5 | 100 savunmada yenen sayı | 97.7 sezon ort. 99.0 |
36.2% sezon ort. 50.0% | Rakip eFG% | 45.0% sezon ort. 50.2% |
19.8% sezon ort. 15.9% | Zorlanan top kaybı | 18.1% sezon ort. 18.5% |
31.7% sezon ort. 30.5% | Rakip hücum ribaundu % | 40.9% sezon ort. 30.0% |
13.8% sezon ort. 25.1% | Rakip serbest atış oranı | 8.6% sezon ort. 19.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 40 dk+18.5 PIR
- Ivory Rochelle Latta Edirne BLD. Edirnespor · 36 dk+5.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Stefanie Marie Dolson Edirne BLD. Edirnespor · 36 dk−16.3 PIR
- Zane Teilane Samsun Canik Belediye · 33 dk−7.0 PIR
- Burcu Yağan Samsun Canik Belediye · 12 dk−6.7 PIR
- Deniz Çolakoğlu Samsun Canik Belediye · 36 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Edirne BLD. Edirnespor | 70.6 | 71.8 | 97.7 | 45.0% | 18.1% | 40.9% | 8.6% | 75.4 | 36.2% | 19.8% | 68.3% | 13.8% | +22.3 |
| Samsun Canik Belediye | 73.0 | 71.8 | 75.4 | 36.2% | 19.8% | 31.7% | 13.8% | 97.7 | 45.0% | 18.1% | 59.1% | 8.6% | -22.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 26/70 (%37.1) | Saha İçi Şut | 23/65 (%35.4) |
| 15/47 (%31.9) | 2 Sayı | 22/47 (%46.8) |
| 11/23 (%47.8) | 3 Sayı | 1/18 (%5.6) |
| 6/6 (%100.0) | Serbest Atış | 8/9 (%88.9) |
| 46 | Ribaund | 39 |
| 18 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 14 | Asist | 14 |
| 6 | Top Çalma | 4 |
| 2 | Blok | 5 |
| 16 | Top Kaybı | 17 |
| 18 | Faul | 14 |
| 77 | Verimlilik (PIR) | 57 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 14.11.2015Edirne BLD. Edirnespor 69-55 Samsun Canik Belediye
- 06.02.2016Samsun Canik Belediye 87-84 Edirne BLD. Edirnespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.