KBSL · 4. Hafta · 2015-2016 · 8 Kasım 2015 00:00
Edirne BLD. Edirnespor, Botaş karşısında 21 sayı farkla rahat bir galibiyet aldı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 17 | 10 | 17 | 23 | 67 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 23 | 19 | 25 | 21 | 88 |
| Botaş | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.3 sezon ort. 74.4 | Tempo | 69.3 sezon ort. 72.7 |
| Hücum | ||
96.3 sezon ort. 98.9 | 100 hücumda sayı | 127.6 sezon ort. 98.2 |
47.5% sezon ort. 50.5% | eFG% | 62.1% sezon ort. 45.8% |
20.1% sezon ort. 18.9% | Top kaybı oranı | 11.4% sezon ort. 14.4% |
39.5% sezon ort. 30.1% | Hücum ribaundu % | 30.3% sezon ort. 28.2% |
24.6% sezon ort. 19.9% | Serbest atış oranı | 13.6% sezon ort. 19.6% |
31.1% sezon ort. 34.9% | Üçlük payı | 43.9% sezon ort. 33.1% |
| Savunma | ||
127.6 sezon ort. 98.1 | 100 savunmada yenen sayı | 96.3 sezon ort. 102.6 |
62.1% sezon ort. 47.2% | Rakip eFG% | 47.5% sezon ort. 49.5% |
11.4% sezon ort. 16.7% | Zorlanan top kaybı | 20.1% sezon ort. 15.9% |
30.3% sezon ort. 33.1% | Rakip hücum ribaundu % | 39.5% sezon ort. 30.1% |
13.6% sezon ort. 21.5% | Rakip serbest atış oranı | 24.6% sezon ort. 24.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ivory Rochelle Latta Edirne BLD. Edirnespor · 26 dk+14.2 PIR
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 38 dk+8.5 PIR
- Dila Yıldırım Edirne BLD. Edirnespor · 15 dk+8.3 PIR
- Melis Talay Edirne BLD. Edirnespor · 26 dk+6.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Stefanie Marie Dolson Edirne BLD. Edirnespor · 28 dk−8.1 PIR
- Evanthia Maltsi Botaş · 32 dk−6.4 PIR
- Avery Rochelle Warley Botaş · 19 dk−4.9 PIR
- Saynur Tozlu Edirne BLD. Edirnespor · 16 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 69.6 | 69.3 | 96.3 | 47.5% | 20.1% | 39.5% | 24.6% | 127.6 | 62.1% | 11.4% | 69.7% | 13.6% | -31.3 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 69.0 | 69.3 | 127.6 | 62.1% | 11.4% | 30.3% | 13.6% | 96.3 | 47.5% | 20.1% | 60.5% | 24.6% | +31.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| 26/61 (%42.6) | Saha İçi Şut | 34/66 (%51.5) |
| 20/42 (%47.6) | 2 Sayı | 20/37 (%54.1) |
| 6/19 (%31.6) | 3 Sayı | 14/29 (%48.3) |
| 9/15 (%60.0) | Serbest Atış | 6/9 (%66.7) |
| 38 | Ribaund | 33 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 15 | Asist | 20 |
| 4 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 0 |
| 17 | Top Kaybı | 9 |
| 14 | Faul | 22 |
| 66 | Verimlilik (PIR) | 104 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 07.11.2015Botaş 67-88 Edirne BLD. Edirnespor
- 29.01.2016Edirne BLD. Edirnespor 67-76 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

