KBSL · 6. Hafta · 2015-2016 · 29 Kasım 2015 00:00

88 - 76

B.G.D. maçı 12 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| B.G.D. | 26 | 23 | 19 | 20 | 88 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 20 | 18 | 24 | 14 | 76 |
| B.G.D. | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.0 sezon ort. 74.1 | Tempo | 75.0 sezon ort. 72.4 |
| Hücum | ||
114.0 sezon ort. 96.8 | 100 hücumda sayı | 104.5 sezon ort. 99.1 |
52.3% sezon ort. 45.6% | eFG% | 50.8% sezon ort. 46.3% |
13.2% sezon ort. 13.8% | Top kaybı oranı | 13.6% sezon ort. 14.3% |
38.9% sezon ort. 27.3% | Hücum ribaundu % | 22.9% sezon ort. 28.5% |
45.5% sezon ort. 19.0% | Serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 19.3% |
18.2% sezon ort. 29.4% | Üçlük payı | 29.7% sezon ort. 33.7% |
| Savunma | ||
104.5 sezon ort. 99.2 | 100 savunmada yenen sayı | 114.0 sezon ort. 101.8 |
50.8% sezon ort. 47.6% | Rakip eFG% | 52.3% sezon ort. 49.3% |
13.6% sezon ort. 15.7% | Zorlanan top kaybı | 13.2% sezon ort. 16.2% |
22.9% sezon ort. 28.2% | Rakip hücum ribaundu % | 38.9% sezon ort. 30.2% |
20.3% sezon ort. 25.6% | Rakip serbest atış oranı | 45.5% sezon ort. 23.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Megan Elizabeth Leuzinger B.G.D. · 36 dk+15.0 PIR
- Ivory Rochelle Latta Edirne BLD. Edirnespor · 37 dk+10.4 PIR
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 32 dk+7.7 PIR
- Marija Rezan B.G.D. · 17 dk+5.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 35 dk−10.2 PIR
- Melis Talay Edirne BLD. Edirnespor · 29 dk−6.6 PIR
- Stefanie Marie Dolson Edirne BLD. Edirnespor · 30 dk−2.6 PIR
- Fahriye Bayraktar Edirne BLD. Edirnespor · 16 dk−1.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| B.G.D. | 77.2 | 75.0 | 114.0 | 52.3% | 13.2% | 38.9% | 45.5% | 104.5 | 50.8% | 13.6% | 77.1% | 20.3% | +9.5 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 72.7 | 75.0 | 104.5 | 50.8% | 13.6% | 22.9% | 20.3% | 114.0 | 52.3% | 13.2% | 61.1% | 45.5% | -9.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| B.G.D. | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| 33/66 (%50.0) | Saha İçi Şut | 29/64 (%45.3) |
| 30/54 (%55.6) | 2 Sayı | 22/45 (%48.9) |
| 3/12 (%25.0) | 3 Sayı | 7/19 (%36.8) |
| 19/30 (%63.3) | Serbest Atış | 11/13 (%84.6) |
| 41 | Ribaund | 30 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 22 | Asist | 10 |
| 4 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 3 |
| 12 | Top Kaybı | 11 |
| 18 | Faul | 25 |
| 102 | Verimlilik (PIR) | 77 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 28.11.2015B.G.D. 88-76 Edirne BLD. Edirnespor
- 12.02.2016Edirne BLD. Edirnespor 90-83 B.G.D.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.