KBSL · 4. Hafta · 2015-2016 · 8 Kasım 2015 00:00
Abdullah Gül Üniversitesi maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| B.G.D. | 17 | 16 | 16 | 13 | 62 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 15 | 22 | 18 | 11 | 66 |
| B.G.D. | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.4 sezon ort. 74.2 | Tempo | 70.4 sezon ort. 73.8 |
| Hücum | ||
88.9 sezon ort. 97.7 | 100 hücumda sayı | 93.0 sezon ort. 97.8 |
46.2% sezon ort. 45.8% | eFG% | 46.8% sezon ort. 48.5% |
17.3% sezon ort. 13.7% | Top kaybı oranı | 16.3% sezon ort. 17.4% |
27.5% sezon ort. 27.6% | Hücum ribaundu % | 24.3% sezon ort. 28.7% |
6.2% sezon ort. 20.4% | Serbest atış oranı | 14.3% sezon ort. 27.3% |
35.4% sezon ort. 28.8% | Üçlük payı | 14.3% sezon ort. 20.8% |
| Savunma | ||
93.0 sezon ort. 99.6 | 100 savunmada yenen sayı | 88.9 sezon ort. 95.6 |
46.8% sezon ort. 47.8% | Rakip eFG% | 46.2% sezon ort. 45.2% |
16.3% sezon ort. 15.7% | Zorlanan top kaybı | 17.3% sezon ort. 16.3% |
24.3% sezon ort. 28.2% | Rakip hücum ribaundu % | 27.5% sezon ort. 28.5% |
14.3% sezon ort. 25.8% | Rakip serbest atış oranı | 6.2% sezon ort. 26.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sinem Ataş Abdullah Gül Üniversitesi · 11 dk+10.0 PIR
- Marija Rezan B.G.D. · 27 dk+7.3 PIR
- Nevin Krısten Vatansever B.G.D. · 36 dk+7.0 PIR
- Katalin Honti Abdullah Gül Üniversitesi · 20 dk+1.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Marie Bentley B.G.D. · 24 dk−10.3 PIR
- Temeka Rochelle Johnson Abdullah Gül Üniversitesi · 32 dk−8.0 PIR
- Lara Sanders Abdullah Gül Üniversitesi · 39 dk−6.2 PIR
- Özge Özışık B.G.D. · 18 dk−5.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Mirna Mazic 25 top çalma barajını geçti
- Yasemin Horasan 100. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| B.G.D. | 69.8 | 70.4 | 88.9 | 46.2% | 17.3% | 27.5% | 6.2% | 93.0 | 46.8% | 16.3% | 75.7% | 14.3% | -4.1 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 71.0 | 70.4 | 93.0 | 46.8% | 16.3% | 24.3% | 14.3% | 88.9 | 46.2% | 17.3% | 72.5% | 6.2% | +4.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| B.G.D. | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| 27/65 (%41.5) | Saha İçi Şut | 27/63 (%42.9) |
| 21/42 (%50.0) | 2 Sayı | 22/54 (%40.7) |
| 6/23 (%26.1) | 3 Sayı | 5/9 (%55.6) |
| 2/4 (%50.0) | Serbest Atış | 7/9 (%77.8) |
| 39 | Ribaund | 38 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 13 | Asist | 18 |
| 9 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 2 |
| 14 | Top Kaybı | 13 |
| 20 | Faul | 11 |
| 73 | Verimlilik (PIR) | 79 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 07.11.2015B.G.D. 62-66 Abdullah Gül Üniversitesi
- 29.01.2016Abdullah Gül Üniversitesi 74-80 B.G.D.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

