KBSL · 12. Hafta · 2015-2016 · 30 Aralık 2015 00:00

78 - 66

Hatay BŞB. 3. çeyreği 29-18 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 20 | 17 | 29 | 12 | 78 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 14 | 14 | 18 | 20 | 66 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
65.8 sezon ort. 72.1 | Tempo | 65.8 sezon ort. 72.8 |
| Hücum | ||
115.9 sezon ort. 102.8 | 100 hücumda sayı | 102.7 sezon ort. 99.2 |
59.2% sezon ort. 49.1% | eFG% | 42.3% sezon ort. 46.6% |
15.3% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 4.1% sezon ort. 14.6% |
33.3% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 22.0% sezon ort. 28.5% |
4.6% sezon ort. 24.0% | Serbest atış oranı | 18.5% sezon ort. 19.4% |
36.9% sezon ort. 40.6% | Üçlük payı | 26.2% sezon ort. 33.8% |
| Savunma | ||
102.7 sezon ort. 96.8 | 100 savunmada yenen sayı | 115.9 sezon ort. 101.8 |
42.3% sezon ort. 45.5% | Rakip eFG% | 59.2% sezon ort. 49.0% |
4.1% sezon ort. 13.8% | Zorlanan top kaybı | 15.3% sezon ort. 16.1% |
22.0% sezon ort. 27.5% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 30.4% |
18.5% sezon ort. 20.9% | Rakip serbest atış oranı | 4.6% sezon ort. 25.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 35 dk+19.8 PIR
- Anna Vajda Hatay BŞB. · 32 dk+8.4 PIR
- Stefanie Marie Dolson Edirne BLD. Edirnespor · 34 dk+3.0 PIR
- Yasemin Begüm Dalgalar Edirne BLD. Edirnespor · 38 dk+2.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kristina Baltic Edirne BLD. Edirnespor · 17 dk−8.1 PIR
- Gamze Takmaz Hatay BŞB. · 10 dk−5.2 PIR
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 24 dk−4.4 PIR
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 36 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Katsiaryna Snytsina 100 asist barajını geçti
- Yasemin Begüm Dalgalar 100 asist barajını geçti
- Natalie Anne Stevens Hurst 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 67.3 | 65.8 | 115.9 | 59.2% | 15.3% | 33.3% | 4.6% | 102.7 | 42.3% | 4.1% | 78.0% | 18.5% | +13.2 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 64.3 | 65.8 | 102.7 | 42.3% | 4.1% | 22.0% | 18.5% | 115.9 | 59.2% | 15.3% | 66.7% | 4.6% | -13.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| 34/65 (%52.3) | Saha İçi Şut | 25/65 (%38.5) |
| 25/41 (%61.0) | 2 Sayı | 20/48 (%41.7) |
| 9/24 (%37.5) | 3 Sayı | 5/17 (%29.4) |
| 1/3 (%33.3) | Serbest Atış | 11/12 (%91.7) |
| 43 | Ribaund | 31 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 20 | Asist | 15 |
| 0 | Top Çalma | 4 |
| 2 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 3 |
| 16 | Faul | 15 |
| 98 | Verimlilik (PIR) | 73 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 29.12.2015Hatay BŞB. 78-66 Edirne BLD. Edirnespor
- 29.03.2016Edirne BLD. Edirnespor 78-80 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.