KBSL · 9. Hafta · 2015-2016 · 20 Aralık 2015 00:00

72 - 75

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Orduspor Sportif F.A.Ş. Edirne BLD. Edirnespor karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Edirne BLD. Edirnespor | 16 | 14 | 19 | 23 | 72 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 24 | 11 | 17 | 23 | 75 |
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Orduspor Sportif F.A.Ş. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.3 sezon ort. 72.5 | Tempo | 73.3 sezon ort. 79.2 |
| Hücum | ||
97.5 sezon ort. 99.4 | 100 hücumda sayı | 103.1 sezon ort. 89.1 |
43.2% sezon ort. 46.6% | eFG% | 46.3% sezon ort. 44.5% |
16.9% sezon ort. 14.1% | Top kaybı oranı | 16.1% sezon ort. 17.2% |
46.7% sezon ort. 27.4% | Hücum ribaundu % | 35.9% sezon ort. 24.1% |
14.9% sezon ort. 19.6% | Serbest atış oranı | 19.4% sezon ort. 20.7% |
31.1% sezon ort. 33.6% | Üçlük payı | 29.9% sezon ort. 29.6% |
| Savunma | ||
103.1 sezon ort. 102.3 | 100 savunmada yenen sayı | 97.5 sezon ort. 117.0 |
46.3% sezon ort. 49.6% | Rakip eFG% | 43.2% sezon ort. 56.5% |
16.1% sezon ort. 16.1% | Zorlanan top kaybı | 16.9% sezon ort. 14.7% |
35.9% sezon ort. 30.3% | Rakip hücum ribaundu % | 46.7% sezon ort. 38.5% |
19.4% sezon ort. 24.9% | Rakip serbest atış oranı | 14.9% sezon ort. 13.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gülşah Akkaya Orduspor Sportif F.A.Ş. · 32 dk+9.0 PIR
- Yasemin Begüm Dalgalar Edirne BLD. Edirnespor · 30 dk+7.2 PIR
- Elin Eldebrink Orduspor Sportif F.A.Ş. · 24 dk+5.2 PIR
- Tijana Krivacevic Orduspor Sportif F.A.Ş. · 35 dk+4.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 37 dk−7.6 PIR
- Jelena Milovanovic Orduspor Sportif F.A.Ş. · 36 dk−7.2 PIR
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 30 dk−4.0 PIR
- Stefanie Marie Dolson Edirne BLD. Edirnespor · 35 dk−3.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Courtney Michelle Vandersloot 50 top çalma barajını geçti
- Nevena Jovanovic 100 sayı barajını geçti
- Stefanie Marie Dolson 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Edirne BLD. Edirnespor | 73.8 | 73.3 | 97.5 | 43.2% | 16.9% | 46.7% | 14.9% | 103.1 | 46.3% | 16.1% | 64.1% | 19.4% | -5.6 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 72.7 | 73.3 | 103.1 | 46.3% | 16.1% | 35.9% | 19.4% | 97.5 | 43.2% | 16.9% | 53.3% | 14.9% | +5.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Orduspor Sportif F.A.Ş. |
|---|---|---|
| 29/74 (%39.2) | Saha İçi Şut | 27/67 (%40.3) |
| 23/51 (%45.1) | 2 Sayı | 19/47 (%40.4) |
| 6/23 (%26.1) | 3 Sayı | 8/20 (%40.0) |
| 8/11 (%72.7) | Serbest Atış | 13/13 (%100.0) |
| 46 | Ribaund | 38 |
| 21 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 16 | Asist | 16 |
| 6 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 14 |
| 18 | Faul | 17 |
| 78 | Verimlilik (PIR) | 84 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 19.12.2015Edirne BLD. Edirnespor 72-75 Orduspor Sportif F.A.Ş.
- 16.03.2016Orduspor Sportif F.A.Ş. 72-106 Edirne BLD. Edirnespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.