KBSL · 7. Hafta · 2015-2016 · 6 Aralık 2015 00:00
Abdullah Gül Üniversitesi 4. çeyreği 29-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Abdullah Gül Üniversitesi | 21 | 22 | 16 | 29 | 88 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 17 | 23 | 19 | 11 | 70 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Orduspor Sportif F.A.Ş. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.0 sezon ort. 73.5 | Tempo | 78.0 sezon ort. 79.0 |
| Hücum | ||
115.2 sezon ort. 97.1 | 100 hücumda sayı | 87.9 sezon ort. 89.6 |
63.1% sezon ort. 47.9% | eFG% | 46.9% sezon ort. 44.4% |
19.7% sezon ort. 17.3% | Top kaybı oranı | 15.6% sezon ort. 17.2% |
32.3% sezon ort. 28.4% | Hücum ribaundu % | 10.0% sezon ort. 25.0% |
15.4% sezon ort. 27.2% | Serbest atış oranı | 23.4% sezon ort. 20.6% |
26.2% sezon ort. 20.4% | Üçlük payı | 35.9% sezon ort. 29.4% |
| Savunma | ||
87.9 sezon ort. 95.6 | 100 savunmada yenen sayı | 115.2 sezon ort. 116.3 |
46.9% sezon ort. 45.2% | Rakip eFG% | 63.1% sezon ort. 55.7% |
15.6% sezon ort. 16.4% | Zorlanan top kaybı | 19.7% sezon ort. 14.6% |
10.0% sezon ort. 29.1% | Rakip hücum ribaundu % | 32.3% sezon ort. 39.1% |
23.4% sezon ort. 26.3% | Rakip serbest atış oranı | 15.4% sezon ort. 13.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Pınar Gezici Abdullah Gül Üniversitesi · 33 dk+19.0 PIR
- Chelsea Gray Abdullah Gül Üniversitesi · 25 dk+12.7 PIR
- Gülşah Akkaya Orduspor Sportif F.A.Ş. · 32 dk+9.0 PIR
- Zoi Dimitrakou Abdullah Gül Üniversitesi · 31 dk+4.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jelena Milovanovic Orduspor Sportif F.A.Ş. · 38 dk−19.8 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot Orduspor Sportif F.A.Ş. · 40 dk−13.8 PIR
- Lara Sanders Abdullah Gül Üniversitesi · 28 dk−2.7 PIR
- Dandra Yuvett Moss Orduspor Sportif F.A.Ş. · 37 dk−2.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Abdullah Gül Üniversitesi | 76.4 | 78.0 | 115.2 | 63.1% | 19.7% | 32.3% | 15.4% | 87.9 | 46.9% | 15.6% | 90.0% | 23.4% | +27.2 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 79.6 | 78.0 | 87.9 | 46.9% | 15.6% | 10.0% | 23.4% | 115.2 | 63.1% | 19.7% | 67.7% | 15.4% | -27.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Orduspor Sportif F.A.Ş. |
|---|---|---|
| 36/65 (%55.4) | Saha İçi Şut | 26/64 (%40.6) |
| 26/48 (%54.2) | 2 Sayı | 18/41 (%43.9) |
| 10/17 (%58.8) | 3 Sayı | 8/23 (%34.8) |
| 6/10 (%60.0) | Serbest Atış | 10/15 (%66.7) |
| 46 | Ribaund | 25 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 36 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 22 | Asist | 13 |
| 8 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 1 |
| 17 | Top Kaybı | 13 |
| 19 | Faul | 14 |
| 116 | Verimlilik (PIR) | 61 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 05.12.2015Abdullah Gül Üniversitesi 88-70 Orduspor Sportif F.A.Ş.
- 27.02.2016Orduspor Sportif F.A.Ş. 66-88 Abdullah Gül Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

