KBSL · 8. Hafta · 2015-2016 · 13 Aralık 2015 00:00
Beşiktaş maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 16 | 26 | 10 | 29 | 81 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 18 | 22 | 14 | 22 | 76 |
| Beşiktaş | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.0 sezon ort. 74.7 | Tempo | 76.0 sezon ort. 72.4 |
| Hücum | ||
104.6 sezon ort. 95.0 | 100 hücumda sayı | 101.9 sezon ort. 99.2 |
48.3% sezon ort. 46.3% | eFG% | 49.2% sezon ort. 46.4% |
13.3% sezon ort. 16.7% | Top kaybı oranı | 17.5% sezon ort. 14.1% |
13.5% sezon ort. 24.2% | Hücum ribaundu % | 30.6% sezon ort. 28.2% |
43.3% sezon ort. 25.6% | Serbest atış oranı | 23.4% sezon ort. 19.2% |
38.3% sezon ort. 33.1% | Üçlük payı | 34.4% sezon ort. 33.5% |
| Savunma | ||
101.9 sezon ort. 102.6 | 100 savunmada yenen sayı | 104.6 sezon ort. 102.2 |
49.2% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 48.3% sezon ort. 49.5% |
17.5% sezon ort. 13.6% | Zorlanan top kaybı | 13.3% sezon ort. 16.2% |
30.6% sezon ort. 31.2% | Rakip hücum ribaundu % | 13.5% sezon ort. 31.3% |
23.4% sezon ort. 25.2% | Rakip serbest atış oranı | 43.3% sezon ort. 24.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 38 dk+19.7 PIR
- Sandra Ygueravide Viana Beşiktaş · 23 dk+11.4 PIR
- Şaziye İvegin Üner Beşiktaş · 38 dk+10.2 PIR
- Fahriye Bayraktar Edirne BLD. Edirnespor · 30 dk+2.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 34 dk−11.8 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Beşiktaş · 31 dk−5.1 PIR
- Emel Ecem Güler Beşiktaş · 21 dk−4.1 PIR
- Luca Ivankovic Beşiktaş · 36 dk−3.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Olesia Malashenko 100 sayı barajını geçti
- Ivory Rochelle Latta 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 77.4 | 76.0 | 104.6 | 48.3% | 13.3% | 13.5% | 43.3% | 101.9 | 49.2% | 17.5% | 69.4% | 23.4% | +2.7 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 74.6 | 76.0 | 101.9 | 49.2% | 17.5% | 30.6% | 23.4% | 104.6 | 48.3% | 13.3% | 86.5% | 43.3% | -2.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| 25/60 (%41.7) | Saha İçi Şut | 27/64 (%42.2) |
| 17/37 (%45.9) | 2 Sayı | 18/42 (%42.9) |
| 8/23 (%34.8) | 3 Sayı | 9/22 (%40.9) |
| 23/26 (%88.5) | Serbest Atış | 13/15 (%86.7) |
| 30 | Ribaund | 43 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 13 | Asist | 13 |
| 7 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 15 |
| 20 | Faul | 24 |
| 84 | Verimlilik (PIR) | 87 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 12.12.2015Beşiktaş 81-76 Edirne BLD. Edirnespor
- 13.03.2016Edirne BLD. Edirnespor 77-70 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

