KBSL · 10. Hafta · 2015-2016 · 24 Aralık 2015 00:00
Edirne BLD. Edirnespor 4. çeyreği 21-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Yakın Doğu Üniversitesi | 8 | 20 | 8 | 8 | 44 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 16 | 13 | 17 | 21 | 67 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.0 sezon ort. 76.5 | Tempo | 72.0 sezon ort. 72.6 |
| Hücum | ||
61.3 sezon ort. 96.2 | 100 hücumda sayı | 92.7 sezon ort. 99.6 |
28.5% sezon ort. 46.1% | eFG% | 40.8% sezon ort. 46.7% |
14.5% sezon ort. 16.3% | Top kaybı oranı | 14.8% sezon ort. 14.3% |
21.2% sezon ort. 30.3% | Hücum ribaundu % | 26.5% sezon ort. 28.3% |
20.0% sezon ort. 26.9% | Serbest atış oranı | 35.0% sezon ort. 18.8% |
33.8% sezon ort. 26.4% | Üçlük payı | 18.3% sezon ort. 34.1% |
| Savunma | ||
92.7 sezon ort. 100.9 | 100 savunmada yenen sayı | 61.3 sezon ort. 104.0 |
40.8% sezon ort. 49.4% | Rakip eFG% | 28.5% sezon ort. 50.3% |
14.8% sezon ort. 15.7% | Zorlanan top kaybı | 14.5% sezon ort. 16.1% |
26.5% sezon ort. 24.7% | Rakip hücum ribaundu % | 21.2% sezon ort. 31.1% |
35.0% sezon ort. 24.9% | Rakip serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 24.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kristina Baltic Edirne BLD. Edirnespor · 24 dk+13.1 PIR
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 33 dk+5.1 PIR
- Melis Talay Edirne BLD. Edirnespor · 38 dk+3.3 PIR
- Yasemin Begüm Dalgalar Edirne BLD. Edirnespor · 34 dk+2.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ana Dabovic Yakın Doğu Üniversitesi · 18 dk−11.8 PIR
- Alyssa Marie Thomas Yakın Doğu Üniversitesi · 24 dk−11.7 PIR
- Kelsey Bone Yakın Doğu Üniversitesi · 31 dk−6.2 PIR
- Fahriye Bayraktar Edirne BLD. Edirnespor · 14 dk−4.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Yakın Doğu Üniversitesi | 71.7 | 72.0 | 61.3 | 28.5% | 14.5% | 21.2% | 20.0% | 92.7 | 40.8% | 14.8% | 73.5% | 35.0% | -31.4 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 72.2 | 72.0 | 92.7 | 40.8% | 14.8% | 26.5% | 35.0% | 61.3 | 28.5% | 14.5% | 78.8% | 20.0% | +31.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| 16/65 (%24.6) | Saha İçi Şut | 24/60 (%40.0) |
| 11/43 (%25.6) | 2 Sayı | 23/49 (%46.9) |
| 5/22 (%22.7) | 3 Sayı | 1/11 (%9.1) |
| 7/13 (%53.8) | Serbest Atış | 18/21 (%85.7) |
| 36 | Ribaund | 50 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 41 |
| 10 | Asist | 18 |
| 4 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 3 |
| 12 | Top Kaybı | 12 |
| 24 | Faul | 19 |
| 28 | Verimlilik (PIR) | 96 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 23.12.2015Yakın Doğu Üniversitesi 44-67 Edirne BLD. Edirnespor
- 19.03.2016Edirne BLD. Edirnespor 79-72 Yakın Doğu Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

