WbInsight

KBSL · 3. Hafta · 2016-2017 · 6 Kasım 2016 00:00

Yakın Doğu Üniversitesi logosu
Yakın Doğu Üniversitesi

108 - 41

Tosyalı Toyo Osmaniye GSK logosu
Tosyalı Toyo Osmaniye GSK

Yakın Doğu Üniversitesi 4. çeyreği 32-9 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Yakın Doğu Üniversitesi27183132108
Tosyalı Toyo Osmaniye GSK10139941
Dört Faktör
Yakın Doğu ÜniversitesiKategoriTosyalı Toyo Osmaniye GSK
Tempo
74.9
sezon ort. 73.0
Tempo
74.9
sezon ort. 75.7
Hücum
143.5
sezon ort. 106.7
100 hücumda sayı
54.9
sezon ort. 91.6
64.3%
sezon ort. 50.8%
eFG%
30.5%
sezon ort. 44.4%
12.2%
sezon ort. 14.6%
Top kaybı oranı
26.3%
sezon ort. 17.3%
53.6%
sezon ort. 31.1%
Hücum ribaundu %
20.0%
sezon ort. 27.2%
30.0%
sezon ort. 22.7%
Serbest atış oranı
10.2%
sezon ort. 23.1%
21.4%
sezon ort. 22.1%
Üçlük payı
39.0%
sezon ort. 27.1%
Savunma
54.9
sezon ort. 89.1
100 savunmada yenen sayı
143.5
sezon ort. 100.6
30.5%
sezon ort. 45.0%
Rakip eFG%
64.3%
sezon ort. 47.7%
26.3%
sezon ort. 16.7%
Zorlanan top kaybı
12.2%
sezon ort. 15.6%
20.0%
sezon ort. 22.2%
Rakip hücum ribaundu %
53.6%
sezon ort. 33.2%
10.2%
sezon ort. 19.3%
Rakip serbest atış oranı
30.0%
sezon ort. 21.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.