KBSL · 2. Hafta · 2016-2017 · 30 Ekim 2016 00:00

72 - 73

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Yakın Doğu Üniversitesi Hatay BŞB. karşısında 1 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 19 | 9 | 16 | 28 | 72 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | 20 | 17 | 21 | 15 | 73 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Yakın Doğu Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.7 sezon ort. 69.6 | Tempo | 69.7 sezon ort. 73.1 |
| Hücum | ||
102.9 sezon ort. 100.3 | 100 hücumda sayı | 105.0 sezon ort. 107.9 |
54.2% sezon ort. 48.8% | eFG% | 59.8% sezon ort. 51.0% |
17.1% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 20.1% sezon ort. 14.4% |
18.2% sezon ort. 30.4% | Hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 31.8% |
15.3% sezon ort. 22.1% | Serbest atış oranı | 14.3% sezon ort. 23.1% |
50.8% sezon ort. 36.1% | Üçlük payı | 23.2% sezon ort. 22.0% |
| Savunma | ||
105.0 sezon ort. 100.1 | 100 savunmada yenen sayı | 102.9 sezon ort. 87.7 |
59.8% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 54.2% sezon ort. 44.3% |
20.1% sezon ort. 14.1% | Zorlanan top kaybı | 17.1% sezon ort. 17.0% |
20.0% sezon ort. 31.4% | Rakip hücum ribaundu % | 18.2% sezon ort. 22.2% |
14.3% sezon ort. 20.8% | Rakip serbest atış oranı | 15.3% sezon ort. 19.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 39 dk+14.8 PIR
- Anna Vajda Yakın Doğu Üniversitesi · 31 dk+10.8 PIR
- Essence Tiffany Carson Yakın Doğu Üniversitesi · 24 dk+5.7 PIR
- Angelica Danielle Robinson Yakın Doğu Üniversitesi · 27 dk+2.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 34 dk−13.0 PIR
- Marina Bas Hatay BŞB. · 33 dk−6.1 PIR
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 36 dk−5.9 PIR
- Elin Eldebrink Yakın Doğu Üniversitesi · 29 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 70.0 | 69.7 | 102.9 | 54.2% | 17.1% | 18.2% | 15.3% | 105.0 | 59.8% | 20.1% | 80.0% | 14.3% | -2.1 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | 69.5 | 69.7 | 105.0 | 59.8% | 20.1% | 20.0% | 14.3% | 102.9 | 54.2% | 17.1% | 81.8% | 15.3% | +2.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Yakın Doğu Üniversitesi |
|---|---|---|
| 26/59 (%44.1) | Saha İçi Şut | 31/56 (%55.4) |
| 14/29 (%48.3) | 2 Sayı | 26/43 (%60.5) |
| 12/30 (%40.0) | 3 Sayı | 5/13 (%38.5) |
| 8/9 (%88.9) | Serbest Atış | 6/8 (%75.0) |
| 26 | Ribaund | 32 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 19 | Asist | 20 |
| 5 | Top Çalma | 6 |
| 0 | Blok | 0 |
| 13 | Top Kaybı | 15 |
| 14 | Faul | 20 |
| 75 | Verimlilik (PIR) | 89 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Hatay BŞB. 2, Yakın Doğu Üniversitesi 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.10.2016Hatay BŞB. 72-73 Yakın Doğu Üniversitesi
- 28.01.2017Yakın Doğu Üniversitesi 76-71 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.