KBSL · 1. Hafta · 2016-2017 · 22 Ekim 2016 00:00
Fenerbahçe maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Yakın Doğu Üniversitesi | 17 | 14 | 14 | 13 | 58 |
| Fenerbahçe | 16 | 17 | 15 | 14 | 62 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.7 sezon ort. 73.0 | Tempo | 73.7 sezon ort. 72.5 |
| Hücum | ||
83.6 sezon ort. 108.5 | 100 hücumda sayı | 94.7 sezon ort. 110.2 |
40.0% sezon ort. 51.5% | eFG% | 42.1% sezon ort. 53.5% |
19.1% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 12.1% sezon ort. 15.0% |
23.7% sezon ort. 31.8% | Hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 34.0% |
34.5% sezon ort. 22.6% | Serbest atış oranı | 32.9% sezon ort. 18.4% |
25.5% sezon ort. 21.9% | Üçlük payı | 37.1% sezon ort. 28.4% |
| Savunma | ||
94.7 sezon ort. 87.9 | 100 savunmada yenen sayı | 83.6 sezon ort. 91.5 |
42.1% sezon ort. 44.7% | Rakip eFG% | 40.0% sezon ort. 44.4% |
12.1% sezon ort. 17.2% | Zorlanan top kaybı | 19.1% sezon ort. 15.5% |
31.0% sezon ort. 21.8% | Rakip hücum ribaundu % | 23.7% sezon ort. 25.9% |
32.9% sezon ort. 18.6% | Rakip serbest atış oranı | 34.5% sezon ort. 20.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 33 dk+1.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Esra Ural Fenerbahçe · 23 dk−11.8 PIR
- Elin Eldebrink Yakın Doğu Üniversitesi · 32 dk−10.8 PIR
- Anna Vajda Yakın Doğu Üniversitesi · 29 dk−8.4 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Yakın Doğu Üniversitesi · 36 dk−6.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Birsel Vardarlı Demirmen 750 asist barajını geçti
- Alexandria Christine Quigley 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Yakın Doğu Üniversitesi | 69.4 | 73.7 | 83.6 | 40.0% | 19.1% | 23.7% | 34.5% | 94.7 | 42.1% | 12.1% | 69.0% | 32.9% | -11.1 |
| Fenerbahçe | 78.1 | 73.7 | 94.7 | 42.1% | 12.1% | 31.0% | 32.9% | 83.6 | 40.0% | 19.1% | 76.3% | 34.5% | +11.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 21/55 (%38.2) | Saha İçi Şut | 26/70 (%37.1) |
| 19/41 (%46.3) | 2 Sayı | 19/44 (%43.2) |
| 2/14 (%14.3) | 3 Sayı | 7/26 (%26.9) |
| 14/19 (%73.7) | Serbest Atış | 15/23 (%65.2) |
| 38 | Ribaund | 42 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 13 | Asist | 15 |
| 3 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 4 |
| 15 | Top Kaybı | 11 |
| 18 | Faul | 23 |
| 59 | Verimlilik (PIR) | 82 |
Yakın Doğu Üniversitesi
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Fenerbahçe
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Yakın Doğu Üniversitesi 0, Fenerbahçe 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 3-4
- 21.10.2016Yakın Doğu Üniversitesi 58-62 Fenerbahçe
- 21.01.2017Fenerbahçe 76-64 Yakın Doğu Üniversitesi
- 06.05.2017Yakın Doğu Üniversitesi 78-70 Fenerbahçe
- 08.05.2017Yakın Doğu Üniversitesi 73-67 Fenerbahçe
- 11.05.2017Fenerbahçe 71-70 Yakın Doğu Üniversitesi
- 13.05.2017Fenerbahçe 79-72 Yakın Doğu Üniversitesi
- 16.05.2017Yakın Doğu Üniversitesi 76-75 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

