KBSL · 18. Hafta · 2015-2016 · 6 Şubat 2016 00:00
Fenerbahçe maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| B.G.D. | 25 | 8 | 17 | 17 | 67 |
| Fenerbahçe | 19 | 17 | 22 | 17 | 75 |
| B.G.D. | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.2 sezon ort. 74.2 | Tempo | 72.2 sezon ort. 68.9 |
| Hücum | ||
94.0 sezon ort. 97.6 | 100 hücumda sayı | 102.5 sezon ort. 110.9 |
44.7% sezon ort. 45.8% | eFG% | 54.2% sezon ort. 51.4% |
10.1% sezon ort. 13.9% | Top kaybı oranı | 22.6% sezon ort. 13.7% |
20.0% sezon ort. 27.9% | Hücum ribaundu % | 36.7% sezon ort. 35.5% |
18.2% sezon ort. 20.0% | Serbest atış oranı | 23.7% sezon ort. 19.5% |
33.3% sezon ort. 28.8% | Üçlük payı | 30.5% sezon ort. 24.8% |
| Savunma | ||
102.5 sezon ort. 99.2 | 100 savunmada yenen sayı | 94.0 sezon ort. 91.9 |
54.2% sezon ort. 47.5% | Rakip eFG% | 44.7% sezon ort. 43.7% |
22.6% sezon ort. 15.4% | Zorlanan top kaybı | 10.1% sezon ort. 15.3% |
36.7% sezon ort. 27.8% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 25.8% |
23.7% sezon ort. 25.4% | Rakip serbest atış oranı | 18.2% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 21 dk+8.0 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe · 15 dk+3.8 PIR
- Marissa Jo Coleman Fenerbahçe · 30 dk+2.1 PIR
- Özge Özışık B.G.D. · 12 dk+1.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jantel Cherrill Lavender Fenerbahçe · 30 dk−10.5 PIR
- Farhiya Abdi B.G.D. · 38 dk−7.3 PIR
- Birsel Vardarlı Demirmen Fenerbahçe · 32 dk−5.5 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot B.G.D. · 37 dk−4.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Olcay Çakır Turgut 100 top çalma barajını geçti
- Birsel Vardarlı Demirmen 1.000 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| B.G.D. | 71.3 | 72.2 | 94.0 | 44.7% | 10.1% | 20.0% | 18.2% | 102.5 | 54.2% | 22.6% | 63.3% | 23.7% | -8.5 |
| Fenerbahçe | 73.2 | 72.2 | 102.5 | 54.2% | 22.6% | 36.7% | 23.7% | 94.0 | 44.7% | 10.1% | 80.0% | 18.2% | +8.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| B.G.D. | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 27/66 (%40.9) | Saha İçi Şut | 28/59 (%47.5) |
| 22/44 (%50.0) | 2 Sayı | 20/41 (%48.8) |
| 5/22 (%22.7) | 3 Sayı | 8/18 (%44.4) |
| 8/12 (%66.7) | Serbest Atış | 11/14 (%78.6) |
| 27 | Ribaund | 43 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 15 | Asist | 24 |
| 9 | Top Çalma | 4 |
| 3 | Blok | 0 |
| 8 | Top Kaybı | 19 |
| 13 | Faul | 17 |
| 70 | Verimlilik (PIR) | 93 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-4
- 14.11.2015Fenerbahçe 92-48 B.G.D.
- 05.02.2016B.G.D. 67-75 Fenerbahçe
- 08.04.2016Fenerbahçe 78-70 B.G.D.
- 19.04.2016B.G.D. 52-66 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

