KBSL · 14. Hafta · 2015-2016 · 10 Ocak 2016 00:00
Fenerbahçe 3. çeyreği 28-18 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Edirne BLD. Edirnespor | 21 | 13 | 18 | 19 | 71 |
| Fenerbahçe | 25 | 16 | 28 | 17 | 86 |
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.4 sezon ort. 72.3 | Tempo | 77.4 sezon ort. 68.8 |
| Hücum | ||
91.9 sezon ort. 99.7 | 100 hücumda sayı | 110.8 sezon ort. 110.6 |
45.5% sezon ort. 46.5% | eFG% | 55.2% sezon ort. 51.4% |
17.4% sezon ort. 14.1% | Top kaybı oranı | 17.9% sezon ort. 13.8% |
23.1% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 36.4% sezon ort. 35.5% |
18.2% sezon ort. 19.4% | Serbest atış oranı | 22.4% sezon ort. 19.5% |
27.3% sezon ort. 33.8% | Üçlük payı | 16.4% sezon ort. 25.2% |
| Savunma | ||
110.8 sezon ort. 102.0 | 100 savunmada yenen sayı | 91.9 sezon ort. 92.0 |
55.2% sezon ort. 49.2% | Rakip eFG% | 45.5% sezon ort. 43.6% |
17.9% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 17.4% sezon ort. 15.0% |
36.4% sezon ort. 30.3% | Rakip hücum ribaundu % | 23.1% sezon ort. 25.7% |
22.4% sezon ort. 24.8% | Rakip serbest atış oranı | 18.2% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Yasemin Begüm Dalgalar Edirne BLD. Edirnespor · 31 dk+13.3 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Fenerbahçe · 32 dk+12.7 PIR
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 23 dk+6.1 PIR
- Marissa Jo Coleman Fenerbahçe · 29 dk+5.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 33 dk−11.2 PIR
- Stefanie Marie Dolson Edirne BLD. Edirnespor · 33 dk−5.8 PIR
- Birsel Vardarlı Demirmen Fenerbahçe · 33 dk−4.7 PIR
- Melis Talay Edirne BLD. Edirnespor · 19 dk−3.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kuanitra Holingsvorth 25 blok barajını geçti
- Yasemin Begüm Dalgalar 100. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Edirne BLD. Edirnespor | 77.3 | 77.4 | 91.9 | 45.5% | 17.4% | 23.1% | 18.2% | 110.8 | 55.2% | 17.9% | 63.6% | 22.4% | -19.0 |
| Fenerbahçe | 77.6 | 77.4 | 110.8 | 55.2% | 17.9% | 36.4% | 22.4% | 91.9 | 45.5% | 17.4% | 76.9% | 18.2% | +19.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 28/66 (%42.4) | Saha İçi Şut | 35/67 (%52.2) |
| 24/48 (%50.0) | 2 Sayı | 31/56 (%55.4) |
| 4/18 (%22.2) | 3 Sayı | 4/11 (%36.4) |
| 11/12 (%91.7) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 30 | Ribaund | 42 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 20 | Asist | 27 |
| 8 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 4 |
| 15 | Top Kaybı | 16 |
| 19 | Faul | 17 |
| 77 | Verimlilik (PIR) | 116 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 17.10.2015Fenerbahçe 81-60 Edirne BLD. Edirnespor
- 09.01.2016Edirne BLD. Edirnespor 71-86 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

