KBSL · 13. Hafta · 2015-2016 · 3 Ocak 2016 00:00
Fenerbahçe 4. çeyreği 26-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 16 | 10 | 13 | 9 | 48 |
| Fenerbahçe | 25 | 19 | 24 | 26 | 94 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.2 sezon ort. 73.1 | Tempo | 74.2 sezon ort. 68.9 |
| Hücum | ||
66.8 sezon ort. 96.4 | 100 hücumda sayı | 122.8 sezon ort. 110.2 |
32.5% sezon ort. 47.0% | eFG% | 61.3% sezon ort. 51.2% |
18.8% sezon ort. 16.5% | Top kaybı oranı | 15.8% sezon ort. 13.9% |
18.2% sezon ort. 27.9% | Hücum ribaundu % | 41.4% sezon ort. 35.3% |
18.3% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 11.3% sezon ort. 19.9% |
40.0% sezon ort. 34.6% | Üçlük payı | 16.9% sezon ort. 25.2% |
| Savunma | ||
122.8 sezon ort. 98.6 | 100 savunmada yenen sayı | 66.8 sezon ort. 92.8 |
61.3% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 32.5% sezon ort. 44.0% |
15.8% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 18.8% sezon ort. 15.0% |
41.4% sezon ort. 30.0% | Rakip hücum ribaundu % | 18.2% sezon ort. 25.9% |
11.3% sezon ort. 19.3% | Rakip serbest atış oranı | 18.3% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 22 dk+9.8 PIR
- Gökçe Doğan Fenerbahçe · 19 dk+8.5 PIR
- Sasa Cado İstanbul Üniversitesi · 25 dk+4.9 PIR
- Birsel Vardarlı Demirmen Fenerbahçe · 22 dk+4.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White İstanbul Üniversitesi · 27 dk−11.6 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva İstanbul Üniversitesi · 33 dk−8.3 PIR
- Ayşe Okul İstanbul Üniversitesi · 13 dk−7.3 PIR
- Milka Bjelica İstanbul Üniversitesi · 40 dk−6.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 71.8 | 74.2 | 66.8 | 32.5% | 18.8% | 18.2% | 18.3% | 122.8 | 61.3% | 15.8% | 58.6% | 11.3% | -56.0 |
| Fenerbahçe | 76.5 | 74.2 | 122.8 | 61.3% | 15.8% | 41.4% | 11.3% | 66.8 | 32.5% | 18.8% | 81.8% | 18.3% | +56.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 16/60 (%26.7) | Saha İçi Şut | 41/71 (%57.7) |
| 9/36 (%25.0) | 2 Sayı | 36/59 (%61.0) |
| 7/24 (%29.2) | 3 Sayı | 5/12 (%41.7) |
| 9/11 (%81.8) | Serbest Atış | 7/8 (%87.5) |
| 25 | Ribaund | 48 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 17 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 6 | Asist | 23 |
| 7 | Top Çalma | 9 |
| 3 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 14 |
| 11 | Faul | 15 |
| 28 | Verimlilik (PIR) | 130 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 02.01.2016İstanbul Üniversitesi 48-94 Fenerbahçe
- 05.04.2016Fenerbahçe 70-49 İstanbul Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

